example-top-banner

Огляди

13.07.2018

2068

Водна атака! Бластери нерф, які стріляють рідиною

Я вже писала розгорнутий огляд на бластер нерф від ТМ Hasbro. Справді це крута Іграшкова зброя. Бластери Нерф — надійні та міцні. Прийшла черга покупатися, в буквальному сенсі, під струменями водного пістолета. Адже літо на дворі. Яке ж літо без бризок води на тілі?

В моєму дитинстві обливалися з пластикової пляшки. Так було надійніше. Дешеві китайські водні автомати розвалювалися на очах після першого ж бою. У рукопашку вступати не було сенсу. До існування Nerf в моєму житті лишалося якихось 20 років.

Іграшкова дитяча зброя Нерф

Сказати, що водний нерф — перший пістолет, що стріляє рідиною в нашій родині, ні, це не так. Є на дачі якийсь абсолютно незручний з хліпенькім поршнем, куплений в першому-ліпшому кіоску по дорозі зі столиці. Воду набирати складно, тому дитина їм майже не грає. Яке ж було моє здивування, коли трирічний син, першим на дачу пакує NERF SplashMouth. Без нього відмовляється їхати!

NERF SplashMouth Super soaker

Цей водний автомат легкий, наче пір’їнка. З такою зброєю просто вступати в бій. У нього два режими стрільби: звичайним струменем і водна атака. Підійди ближче до супротивника, відкрий кришку і облий з ніг до голови. Головне швидко накивати п’ятами після.

Водяний бластер NERF SplashMouth Super soaker (E0021)

Резервуар легко відкривається і зручно заповнюється рідиною. Завдяки невеликій вазі, наповненим SplashMouth може грати навіть трилітка.

Іграшка потужна: струмінь сильний, дальність пострілу приблизно 15 метрів. Майже як зі шлангу.

Скажу чесно: і трирічний син, і дев'ятирічна племінниця в захваті від пістолета. Не могли поділитись. Найкрутіше: його ціна. Для такої якості, коштує він скромно. Потрапиш на знижки в Будинок іграшок, купиш трохи більше ніж за 350 гривень.

NERF Super soaker Twin tide

Теж досить мало важить як для зброї. Кришка відкривається і щільно замикається гумкою. Нерф стріляє двома струменями. Бережіться супротивники! Дальність пострілу 10-15 метрів. Легко рухати поршнем, трилітка впорається з битвою. Іграшка розвиває уяву, фізичну силу, витривалість і ... загартовує.

https://bi.ua/ukr/product/vodnyy-blaster-nerf-super-soaker-twin-tide-e0024.html

Ціна трошки кусається. Тому купила б я дитині старше 5 років. Наприклад, моїй дев'ятирічної племінниці. Маленькому можна щось дешевше.

Nerf Super soaker Мікроберст 2

Зручний крихітний револьвер для водних ігор. Незважаючи на скромні розміри, стріляє на 10 метрів.

https://bi.ua/ukr/product/blaster-nerf-mikrobarst2-a9461.html

Ось це сила! Правда, резервуар малуватий, необхідно часто перезаряджати. Зате поміститься в пляжній сумці і на займе багато місця в багажі на море. Приємний бонус: його невелика ціна — до 400-х гривень.

Nerf Super soaker Скаттербласт

Яскравий дизайн цього автомата привертає увагу як тільки бачиш його на полиці. Він виділяється на фоні іншої зброї. Спеціальний розсікач дозволяє стріляти п'ятьма водяними струменями, замість однієї або двох. Ворог буде вражений у всіх сенсах. Ручна помпа створює високий тиск, що дає можливість виштовхувати рідину на 12 метрів. Виріб має досить об'ємний резервуар. Незручне, як на мене, розташування кришки резервуара - трішки збоку. Така конструкція ускладнює набір води.

Nerf Super Soaker Флудінатор

https://bi.ua/ukr/product/vodnyy-blaster-hasbro-nerf-super-soaker-fludinator-b8248.html

Найбільший з водних нерфіків. Стріляє з такою ж потужністю, як і його побратими. Його резервуар вміщує — цілих два літри рідини! Через це дітям до 6 років буде складно грати, вони просто його не втримають повним. Більше підійде дітворі від 8 років і до безкінечності.

Плюси водних Нерфів:

  1. Прості в управлінні. Ти не прикладаєш багато зусиль щоб відсунути поршень. Впорається з ним може навіть трилітка. Звичайно, він не буде стріляти на 12 метрів, але квіточки в клумбі і дерева полити зможе.
  2. Якісна пластмаса. За це я обожнюю Нерф. Вони міцні, витривалі, їх складно зламати.
  3. Легко набирати рідину. Кришка не закручується, як у багатьох водних пістолетах. Вона відкривається і закривається гумою. Звичайно, повний водою пістолет в машині не повезеш, в сумці не понесеш. Але я б хотіла подивитись на того, хто возить і носить повний агрегат з водою. Гума не дає супер гідроізоляцію, може підтікати. Зате пістолет просто відкрити і набрати рідину. Не потрібно вислуховувати сто раз «мама, допоможи». Дитина сама легко набирає воду.
  4. Є різні розміри. На будь-який смак і руку
  5. Розвивають фізичну силу, витривалість, загартовують. Відривають дітей від планшетів. Цікаво грати дітворі і дорослим будь-якого віку. Прекрасно урізноманітнюють пікнік і відпочинок біля води.

Мінуси:

  1. Ціна. Нерфи не коштують дешево. Їх водні побратими теж. Стартують від 350 гривень і вище.
  2. У місті навряд чи пограєш. Не прийнято у нас стріляти в парку і на майданчику і це добре. Погодьтеся, не хочеться, щоб дитина мокла. Також існують складності з набором рідких боєприпасів в місті, якщо збереться банда для війни.
  3. Маленьким дітям не підходить. Я просто уявляю як сидять малюки, відкрили кришку і п’ють з резервуару воду. Мила картинка, ніц не скажеш, але не корисна для здоров'я.

P.S:

В цілому для дитини 6 років і старше — прекрасна іграшка. На дачі взагалі суперовська річ. Швидко охолонути після спеки, попросити розстріляти грядку з помідорами або просто пограти, хто далі вистрілить. Я рада, що моя дитина не повинна бігати з пляшками з-під шампуню, наповненими водою, тому що в його дитинстві є крута, яскрава водяна зброя.

Раптом ви скупили всі іграшкові бластери нерф, є альтернатива — X-Shot. Але я поки їх не тестувала, так що повною інформацією не володію.

Автор статьи


Автор - Тоня Ісай,boredmum.com

Рекомендовані огляди

Огляд новинок Люди поділяються на два т...

16.01.2018

2396

Після перегляду хоча б одного епізоду са...

16.02.2018

1527

До чого техніка дійшла! Ось і настав то...

19.03.2018

1614