example-top-banner

Огляди

19.03.2018

2114

Огляд USB-конструктора «Керована гусениця» Fisher-Price

До чого техніка дійшла!

Ось і настав той переломний момент в житті, коли я можу тоном моєї бабусі сказати: «В нашому дитинстві такого не було!» Був конструктор з болтиками й гвинтиками, був магнітний та зі спеціальними кріпленнями-защіпками. Але щоб USB? Та ми тоді й слова такого не знали! Як говорив Пєчкін: «До чого техніка дійшла!» Чи краще доповзла (у нашому випадку) інтерактивною гусеницею!

Високі технології

Fisher Price вирішили не відставати від сучасних тенденцій, створивши інтерактивний конструктор серії Think & Learn («Думай і навчайся»).

Іграшка розроблена у вигляді гусениці, в якому кожна деталь є фрагментом тулуба комахи й відповідає за певний напрям пересування при включенні.

Керована гусениця Fisher Price

До складу конструктора входять:

  • моторизована голова з кнопкою старт і динаміком;
  • 8 різнокольорових деталей із різними функціями (1 звуковий елемент, по 2 повороти ліворуч та праворуч, 3 блоки їзди вперед);
  • позначки старту (у формі зеленого круга зі стрілкою) і фінішу (червоний круг з зіркою);
  • 4 Батарейки типу AA (демонстраційні батарейки, які потребують заміни).

Усі сегменти з'єднуються між собою за допомогою USB-інтерфейсу.

USB деталі гусениці

Нескінченні можливості

Збираючи конструктор в тій або іншій послідовності, спостерігаючи за рухами комахи, дитина вивчить прості поняття «прямо», «ліворуч» і «праворуч».

Величезна кількість різних комбінацій робить гру не лише захопливою, але й пізнавальною.

Малюк вибудовує логічний зв'язок між своїми діями та поведінкою гусениці. Таким чином діти вчаться продумувати траєкторію руху, складати маршрути з різноманітними цілями, наприклад, подолання перешкод у вигляді тунеля з ніг і уявних гір з подушок тощо.

Гусениця Fisher Price

Дістатися з пункту А в пункт Б комаха зможе тільки у разі, якщо враховані усі нюанси шляху і конструктор зібраний вірно. При зіткненні з перешкодою іграшка зупиняється, блимає і видає характерний звук, вимагаючи перепрограмувати маршрут.

Керована гусінь Fisher Price зможе стати чудовою сімейною розвагою. Разом із вашими малюками ви зможете провернути секретну операцію: «Об'їхати татові капці, здолати коридор, оминувши бабусю, дістатися до холодильника і заволодіти смаколиком».

Рух супроводжується ритмічною музикою та підсвіткою.

Деталі конструктора гусениці

Варіантів складання, а відповідно, і рішень поставлених завдань стане ще більше, адже набори елементів, які кріпляться до голови, можна купити окремо, розширивши можливості гусені Фішер Прайс і фантазію дитини до неосяжних розмірів.

Недешеве задоволення

Так, ціна іграшки досить істотна і практичні батьки справедливо поставлять питання, чи виправдає вона себе. Якщо провести аналогію з купівлею автомобіля, то я б порівняла як мінімум з Mercedes, Audi або BMW: ви платите за інновації, якість, зручність, надійність і комфорт.

Новинка від Fisher Price стильна, красива, інтригуюча, її приємно тримати в руках, кольори тішать око, а від музики не хльоскає кров з вух. А ще ви тільки вдумайтеся — це ж як 8 флешок і 1 мінікомп'ютер в одному конструкторі!

Гусениця Фішер прайс DKT39

В якості мінуса я б назвала чутливість коліс. Вони досить швидко забруднюються й гірше обертаються, але ця проблема легко усувається за допомогою серветки. Іграшка добре пересувається тільки по гладкій поверхні паркету, ламінату або плитки, так що килимів в грі доведеться уникати.

Для дітей і дорослих…дітей

Рекомендований вік: від 3-х до 6-ти років. Але навіть крихітки з цікавістю стежать за рухом іграшки, що світиться, та з якої лунає музика, повзають за нею, хапають за вусики, вертять в руках яскраві детальки, а у їх батьків є ще в запасі час самим вдосталь насолодитися інтерактивним дивом!

Огляд гусениці Фішер прайс

Адже всі ми в душі діти. А ще тому, що не лише ми вчимо своїх малюків, а і вони нас завжди чомусь новому. Збирати USB-гусеницю, наприклад!

Рекомендовані огляди

Огляд новинок Люди поділяються на два т...

16.01.2018

2536