Огляди

09.10.2018

7400

Огляд вибухової онлайн-іграшки Beyblade Burst

Мультфільм та іграшки Beyblade Burst на піку популярності серед дітей і підлітків. У мене є чудові новини для фанатів японського аніме. Анонс нової мобільної іграшки «Бейблейд Бурст» був представлений в травні цього року, а вже в серпні додаток став доступним для завантаження. Його розробники, Epic Story Interactive, пропонують захопливі пригоди Волта Аоі і його друзів на шляху до статусу величних блейдерів в світі.

Іграшки Beyblade Burst

Необхідно всього лише завантажити і встановити додаток на смартфон або планшет:

Синові Дані знахідку я ще не показувала. Він став першокласником в цьому році, тому вересень — дуже важливий адаптаційний місяць. Вирішила для початку спробувати сама і була приємно здивована. Відкривши на мобільному іграшку Beyblade Burst, я стала грати за персонажа Волта Аоі. Початком було тренування, легкі рівні. Адже блейдер повинен знати, як використовувати різні беї та їх характеристики для перемоги.

Мобільна гра Beyblade Burst

На цьому етапі розробники дають гравцеві безліч підказок англійською мовою. Я вважаю це плюсом, оскільки пропозиції прості. Разом з батьками дитина може вивчити слова або повторити вже знайомі.

Під<a href='/ukr/detskie-knigi/skazki/'>Казки</a> в грі Beyblade Burst

Як підготуватися до турніру блейдерів?

Перед початком вибираємо дзигу для битви. У колекції блейдера є різноманітні беї, а ось в команду для участі в змаганні можна вибрати тільки три з них. В додатку подано беї, що символізують три сили: витривалість, захист і атаку. Творці програми подбали про візуальну підказку, в якій мовиться:

  • атакуючий тип має переваги в битві з витривалим;
  • витривалий найімовірніше отримає перемогу над захисним;
  • захисний бей сильніше атакуючого.

Візуальні підказки Beyblade Burst

Принцип гри — «три в ряд»

Під час раунду внизу з'являється поле з плитками. Необхідно перетягувати плитки, і зіставляти один з одним в ряд. Їх можна рухати вертикально або горизонтально, по діагоналі та крізь інші елементи. Дуже круто і корисно для перемоги складати ряди з п'яти плиток.

Враховуйте тип дзиги і, у залежності від цього, вибирайте символи значків. Мобільна гра Beyblade Burst вчить логічно мислити, продумувати стратегію для виграшу у раунді.

Гра три у ряд Beyblade Burst

Гра три у ряд Beyblade

Як отримати подарунки в грі Beyblade Burst Rivals?

Заходьте в гру кожен день і отримуйте приємні плюшки. Бей бокс, дорогоцінні камені або монети порадують блейдера. А що ж таке бейблейд бокс? Це коробочка з дзигами різних типів, які трапляються рандомно. Перемагайте в турнірах і отримуйте монети та дорогоцінні камені. Часто за перемогу в турнірах гравці отримують Gold Bey Box. Він унікальний тим, що містить в собі золоті Бейблейди.

Подарунки у мобільній грі Beyblade Burst Rivals

Переваги Beyblade Burst Rivals:

  • справжні персонажі з мультсеріалу;
  • кожен день подарунок-сюрприз;
  • реалістичність турнірів;
  • розвиток логічного мислення і швидкості реакції;
  • багаторівнева система проходження турнірів.

У цьому огляді гри Бейблейд Берст Rivals я розповіла про основні нюанси, які допоможуть вам легко подорожувати по рівнях. Хочете стати в ній Майстром? Рецепт простий: візьміть крапельку азарту, трішки кмітливості і кілограм завзятості. Бажаю вам перемоги в усіх аспектах життя!

Автор статьи


Автор - Елена Бондаренко