Огляди

06.06.2019

2942

Як розвинути суперздібності з іграшками PJ Masks?

Ваша дитина й секунди не уявляє без того, щоб врятувати Землю від лиходіїв? Вона фанатіє від мультику «Герої в масках»? Тоді їй потрібні іграшки PJ Masks. Ми з Богданом уважно розглянули «Герої в масках» іграшки та прийшли до висновку, що з ними можна розвинути справжні надздібності. Як? Читайте в нашому огляді.


Чому дітям важливо відчувати себе супергероями?

Чи замислювалися ви, чому малюки люблять наділяти себе суперсилою? Виявляється, все дуже просто. Таким чином дитина намагається наблизити себе до дорослих. Психологи кажуть, що образ батька для дошкільнят — всемогутня людина, на кшталт бога. Щоб трошки наблизитися до сили дорослих, стати свого роду напівбогом — діти наділяють себе суперсилою.

Чому іграшки PJ Masks так подобаються дітям?

Особливою оригінальністю сюжет мультфільму PJ Masks не відрізняється. Черговий анімаційний серіал про супергероїв, з одним «але» — сюжет зосереджено навколо трьох друзів школярів: Грега, Коннора nf Амаї. Вдень вони — звичайні діти, але тільки сутінки спускаються на місто, троє друзів надягають свої чарівні піжами та перетворюються на супергероїв. Змінюються й «Герої в масках» імена: Кетбой, Алетт і Гекко. Кожен із них має унікальну суперсилу: Грег — ящірка, він вміє бігати стінами та стелею, Коннор — хитрий і швидкий кіт, Амая — нічний птах, вона феноменально бачить у темряві та безшумно літає. Щоночі друзі борються з лиходіями: Ромео, Нічним ніндзею і Луною.
Якщо порівнювати «Героїв в масках» з іншими персонажами з суперсилами, то можна помітити, що рідко супергероями стають діти. Цю роль виконують або дорослі (например, Супермен чи Людина-Павук), або тварини (наприклад, Черепашки-ніндзя). Але дітям завжди будуть ближчими однолітки. Тому, «Герої в масках», попри простий сюжет та схожі між собою серії, так їм подобаються.

Як розвинути надздібності з PJ Masks?

Щоб стати супергероєм, малюкам достатньо схрестити руки, надіти браслет, як в улюбленого персонажа, або «злетіти» до неба, зістрибнувши з дивану. Особливою суперсилою їх наділяють іграшки улюбленого бренду.

Моя дитина також любить пробувати себе в різних ролях. Тому, коли Богдан побачив іграшки «Герої в масках», був у захваті. В асортименті є все, щоб стати супергероєм:

Надздібності у вихованні дітей

Не тільки діти можуть використовувати суперсилу улюблених персонажів, а й батьки. Як? Все просто! Богдан боявся спати один в кімнаті. Він «бачив» монстрів під ліжком, у шафі та за дверима кімнати. І тут сталося прозріння — Грег, Коннор і Амая перетворюються на супергероїв саме вночі. Я обережно акцентувала на цьому увагу та запропонувала Богдану використовувати суперсилу улюблених героїв, коли він лягає спати. Ми розставили фігури персонажів на місця, де можуть «жити» нічні монстри в кімнаті. Таким чином він проспав всю ніч. Тепер просить купити йому м'яких Алетт, Кетбоя, Гекко. А також піжаму, як у Грега, щоб стати сильнішим.Улюблені іграшки

Сказати, що Богдану сподобалися іграшки — нічого не сказати. У захваті були й всі діти, які приходили до нас у гості. Вони налітали на «Героїв в масках», швидко розподіляли ролі та боролися зі злом. Я навіть уявити собі не могла, що ці персонажі користуються такою популярністю у дітей.

Найбільше Богдану сподобалися браслети — це ті атрибути PJ Masks, які допомагають почуватися персонажем улюбленого мультфільму. З браслетом можна перевтілитись і отримати суперсилу, поєднати уявний світ із реальністю та випустити свого «внутрішнього» героя в реальний світ.

Дорослим я теж рекомендую пограти в супергероїв. Може й вам вдасться «злетіти» з дивану, як Алетт!


Автор статьи


Автор — Тоня Ісай, boredmum.com