Статті

21.07.2017

2888

Доглядай за домашніми вихованцями разом з Barbie

Барбі обожнює тварин і виховує чудесного цуценя Таффи. Кожен день вони разом відправляються на прогулянку. Але Barbie піклується не тільки про свого улюбленця, а й про інших людей і тварин. Вона знає, що щеня - це не просто задоволення і радість, але також і велика відповідальність. Адже собака, навіть найрозумніша, завжди залежить від свого господаря. Тому Таффи потрібно вчасно годувати і стежити за тим, щоб у нього було вдосталь чистої, свіжої водички. А ще цуценята, на відміну від людей і кошенят, не вміють ходити в туалет в строго відведений для цього місце. Тому під час прогулянки з Таффи Барбі уважно стежить за своїм вихованцем, щоб вчасно помітити, коли той сходить під кущик, і прибрати за ним. Ігровий набір виробництва компанії Mattel «Догляд за улюбленцями» Барбі орієнтований на дітей віком від 3 років. Придбати його можна в інтернет-магазині «Будинок іграшок».

Зміст

  1. Місія.
  2. Що в наборі.
  3. Особливості набору.

Місія

Набір дозволяє розігрувати сюжети з життя двох кращих друзів - Барбі та її коханого цуценя. Граючи такою іграшкою, дитина стає більш відповідальною, розуміє, що будь-яка тварина вимагає турботи і догляду, вчиться берегти і любити природу, своє місто. Малюк дізнається, що чисто там, де не смітять, а в тому, щоб прибрати за собою або своїм щеням, немає нічого складного або поганого. Ідея набору полягає в тому, щоб з самого раннього дитинства прививати дитині здатність піклуватися і доглядати за тваринами, переводячи навчально-виховний момент в ненав'язливу і зрозумілу ігрову форму.

Що в наборі

У наборі представлена лялька Барбі і чарівний щеня лабрадор на прізвисько Таффи. Модний наряд Барбі витриман в унікальному стилі і відображає її характер. Песик забезпечен корисними і стильними аксесуарами. Набір включає все необхідне для відтворення ігрової ситуації. На шиї у цуценяти нашийник з красивою підвіскою і довгий ремінець, який зручно намотувати на руку або тримати за рулетку. Тепер, навіть якщо Таффи побачить сусідську кішку і різко помчить за нею, Барбі не випустить поводок з рук.

Коли приходить час прийому їжі, Барбі насипає корм в спеціальну миску, щоб Таффи міг поїсти. У наборі є рожевий прямокутний чемоданчик для корму, сам корм у формі кісточок і рожева мисочка для годування або води. На валізці намальовані кісточки і сердечка, так що юна принцеса не схибить, гадаючи, для чого він потрібен. Чудові цукрові кісточки так здорово гризти. Барбі балує ними Таффи, щоб показати, який він чудовий і слухняний пес. А коли щеня захоче в туалет і зробить свої собачі справи, Барбі наведе чистоту за допомогою спеціального совка і відерця для сміття.

Всі елементи набору упаковані в коробку з прозорою передньою кришкою. Крізь неї добре проглядається кожен елемент. На зворотному боці коробки намальована інструкція у вигляді кольорових картинок. Вона детально пояснює, як грати з цуценям, як він «працює», як за ним прибирати. Набір допомагає краще зрозуміти і відчути специфіку відносин людини і його тварини, вчить дитину охайності і акуратності.

Особливості набору

Лялька Барбі одягнена в блакитну блузку з довгими рукавами і малюнками у вигляді рожевих бантиків. На ній рожеві штанці до середини ікри і блакитні босоніжки. Ноги даної моделі Барбі згинаються в колінах. Руки рухливі тільки в плечових суглобах. Завдяки зігнутим пальчикам правої руки Барбі може міцно тримати в руці поводок, чемоданчик з кісточками або совок. Її голова легко повертається в сторони. Особа виконано з якісної м'якої зносостійкої гуми. Волосся світлого кольору покладені в розбещену по спині зачіску.

Таффи - щеня породи лабрадор. Він вміє відкривати пащу і показувати довгий язичок. У нього є гумовий рожевий поводок, на кінці якого розташована рулетка (фіксатор довжини). Повідець і нашийник легко знімаються. На спині Таффи носить спеціальну сумку з двома кишенями. Один з них щільно закривається кришечкою. Ці функціональні деталі конструктивно об'єднані з порожнистим тулубом цуценя.

Таффи приймає їжу зовсім по-справжньому. У наборі є п'ять кісточок, які можна покласти в пащу песику. Для того, щоб щеня відкрив рот, йому необхідно натиснути зверху на голову між вухами. При цьому він не тільки відкриває пащу, але одночасно прикриває очі і ворушить вухами. Кісточки потрапляють всередину тулуба іграшки. Потім їх можна витрусити з кишені сумки, яка знаходиться на спині пса. А спеціальні елементи, які імітують екскременти, потрібно покласти в іншу кишеню сумки. Коли цуценяті «захочеться» в туалет, потрібно натиснути йому на хвостик.

Прибрати за своїм щеням Барбі може за допомогою совка на довгій ручці і відерця. Совок являє собою механічний пристрій із захопленням в нижній частині. Якщо віджати вгору важіль у формі сердечка на ручці совка, він розкриється і захопить сміття. Після цього сміття потрібно перенести в відерце, натиснути на важіль і викинути вміст.