Огляди

27.07.2018

2623

Роботи-іграшки Wonder Workshop: перший викладач програмування для вашої дитини

Перша думка, яка відвідує при розпакуванні коробки з роботами Wonder Workshop, — майбутнє вже настало. Красиві і яскраві, технологічні та довговічні розвиваючі іграшки Wonder Workshop Dash & Dot легко подружаться з усіма членами вашої сім'ї, а дітям доведеться гарненько поборотися, щоб відвоювати їх у батьків, адже випустити з рук цих інтерактивних крихт не виникає ніякого бажання.

Розвиваючі іграшки Wonder Workshop Dash & Dot

Хоч роботи-іграшки Wonder Workshop і з'явилися в Україні зовсім недавно, сам стартап був заснований в 2012 році в Кремнієвій Долині і за останні шість років викликав справжній фурор в 37 країнах, а понад 7000 початкових шкіл по всьому світу вже інтегрували розумних роботів Dash & Dot в свої навчальні програми. Все тому, що творцям вдалося об'єднати 2 шалено акутальних фактора: трендовую робототехніку і здатність іграшки розважати дитину, навчаючи його принципам і технологіям програмування, знання яких в недалекому майбутньому стане необхідно практично в будь-якій професії.

Так що ідея корисною іграшки-робота підкуповує, адже це справжня інвестиція в довгостроковий розвиток дитини, а не даремно витрачені гроші на якийсь шалено модний і даремний «прибамбас», з яким дитина готова безболісно розлучитися вже через тиждень.

Вікова категорія дітей, для яких були створені розвиваючі іграшки Wonder Workshop Dash & Dot — 5-12 років. Діти вже з п'яти років можуть приступати до вивчення основ програмування (які подаються у вигляді анімації і легко сприймаються дитиною), поступово заглиблюватися в предмет, заодно підтягуючи англійська.

Хто є хто?

Розумні іграшки Wonder Workshop можна придбати як разом, так і окремо, так само як і аксесуари до них. Будь-робот, будь то Dash або Dot, неймовірно доброзичливий і після зарядки готовий до діалогу і грі. Взаємодіяти з ними можна як разом, так і окремо. У чому ж їх відмінності?

Роботи-іграшки Wonder Workshop

У обох розвиваючих роботів є :

  • 3 мікрофони,
  • гучномовець,
  • 3 сенсора відстані
  • 6 ІК-датчиків
  • світлодіоди
  • три кнопки, в які можна прошити ваші власні команди.

Все це цілком робить роботів живими і комунікабельними, їх не хочеться випускати з рук.

Милий малюк Dot

Dot — це робот-ініціатор, а також командний центр для Dash. Він забавно реагує на переміщення або нахили, любить ховатися від Dash, чує звуки і відповідає на них, трансформується за допомогою звуків, світла і уяви, а також оснащений трьома кнопками з попередньо встановленими командами світлового меча, кулі-провісника (на випадок, якщо дитина не упевнений, є йому вівсянку вранці чи ні) і нотної грамоти. Цей розумний робот обожнює грати з дітьми в гру «гаряча картопля», де видає різні звуки при підкиданні.

Робот Dot

Робот-друг Dash

Dash — робот-дослідник, який легко переміщається по будинку, обстежує об'єкти на своєму шляху, слухає і реагує на звуки, співає і танцює, обожнює поговорити, а також грати з Dot в хованки. Батьки можуть використовувати Dash в своїх підступних цілях: приєднавши до робота аксесуар «екскаватор» за ранковим столом до дитини може «під'їхати» тарілка ранкової каші, а сама дитина за допомогою цього аксесуара може весело прибрати іграшки в своїй кімнаті. Уявіть, що буде, якщо ви запишете звукове послання дитині і відправите робота будити дитину в школу - можливості застосування цього безмежні.

Робот Dash

Обидва роботи відмінно ладнають між собою, можуть віддавати один одному команди. Урізноманітнити сценарії ігор допоможе велика кількість аксесуарів до них:

Проте повністю свій потенціал розумні іграшки Wonder Workshop розкриють при використанні шести додатків, п'ять з яких доступні для Android і OS.

Море можливостей для навчання

Додатки, розроблені спеціально для цих іграшок, містять в собі серію графічних квестів, які у вигляді цікавого пригоди навчають дітей програмуванню.

  • Go: це додаток - найкращий спосіб почати знайомство з Dash і Dot, за допомогою якого юний повелитель роботів навчить їх підморгувати, співати, танцювати і рухатися.

Додаток Go

  • Path: додаток для Dash, яке навчає дітей пошуку рішень, дизайну лінійних алгоритмів, послідовності команд і роботі датчиків в формі пригоди.

Додаток Path

  • Xylo: спеціальний додаток для Dash і аксесуара ксилофон, за допомогою якого робот Wonder Workshop стає музичним інструментом, а дитина - композитором, який може відмовити і записувати свої власні мелодії.

Додаток Xylo

  • Blocky: додаток для поглиблення знань з програмування з шести років, яке навчає послідовності Комада, блок-схемами, циклам, умовам, апаратного управління. Дитина легко розбереться у всьому цьому, виконуючи інтуїтивно зрозумілі анімовані ланцюжка завдань.

Додаток Blocky

  • Wonder: додаток для інтерактивного введення в робототехніку для дітей, яке пропонує пройти серію квестів і завдань, які познайомлять з основними принципами програмування і логіки побудови програмного алгоритму. Там же ведеться облік досягнень ваших роботів, і відкривається доступ до авторських квестів власників таких же роботів по всьому світу.
  • Swift Playgrounds - додаток для дітей від 8 до 10 років, доступне на Apple iPad, яке навчає мови програмування Swift шляхом постановки ігрових завдань і пошуку рішень. З його допомогою дитина з нуля опанує принципами побудови програмного коду і навчиться писати код, програмуючи робота Wonder Workshop на спів, спілкування і реагування на навколишній світ.

P.S

Ніби прочитавши думки батьків, творці заклали принцип руху в основу взаємодії з розумними роботами Wonder Workshop, що критично важливо в еру загальної компьютеріаціі і гаджетоманам, яка призводить до слабкої рухливості дитини. Іграшки доведеться наздоганяти, пересувати, підкидати і так далі. Словом, сидіти на місці не вдасться.

розумні іграшки wonder workshop

Об'єднавши інтерактивних роботів і сучасні підходи до навчання, компанія Wonder Workshop дозволила дітям вивчати прикладне програмування з 5 років, що не може не культивувати інтерес у чада до подальшого навчання в цілому. Функціональні можливості Dash & Dot настільки широкі, що діти з ними не тільки не соскучатся, але в процесі гри зроблять перший крок до майбутньої професії.

Автор статьи


Автор - Левченко Мария