example-top-banner

Статті

13.09.2019

187

А якби замість книг були іграшки...

Нещодавно ми поцікавились питанням: чи можна розвивати фантазію й логіку, вчити цифри й букви без книг? Не те щоб ми закликаємо відмовитися від книг зовсім, просто вирішили знайти альтернативу у вигляді розвивальних ігор. Адже вчитися можна й під час гри. Такі ігри роблять дитячий розвиток захопливим.

Щоб вам було легше орієнтуватися серед розмаїття іграшок, ми склали ТОП-5 позицій:

1. Розвивальні пазли й пірамідки Djeco

Почнемо з найменших. Для них бренд Djeco розробив величезну лінійку розвивальних пазлів. Дизайн пазлів неймовірний: видно, що над ним працювали професіонали. Картинки настільки детально промальовані, що можна розглядати годинами безперервно. Пазли не тільки барвисті, але й дуже зручні для діток: вони великі, тому збирати їх не складно, але водночас цікаво. Дитина познайомиться з навколишнім світом, формуючи поняття відповідності, порядку, форм і розмірів. Граючи, дитина почне вчити кольори, тварин, рахувати.

В асортименті Djeco є не тільки пазли. Пірамідка також дуже корисна для розвитку дитини. Більш детально про неї дивіться в нашому огляді:


Для старших діток (3+ років) виробник пропонує яскраві пазли з казковими історіями. Коробочки з пазлами виглядають настільки мило, що жоден малюк не встоїть перед ними.

Для дітей віком від 8-ми років є круті набори для творчості. Огляд деяких з них можна подивитися на нашому Youtube-каналі:


Продукція Djeco тестується на безпеку на всіх етапах виробництва. На коробці вказані сертифікати якості, які це підтверджують. Тому вони безпечні для дітей на 100%.

2. Скриньки знань BrainBox

BrainBox або скринька знань — розвивальна гра в коробочці.

У колекції 8 різних ігор:

Деякі з них підходять малюкам від 4-х років (рекомендований вік вказаний на коробці). Завдання всередині будуть простими, але пізнавальними для дітей цього віку.

Також є коробочки для дітей старшого віку — 8+. У них завдання складніші.

Ігри спрямовані на вивчення матеріалів у ігровій формі. Всередині коробочки є картки з ілюстраціями й завданнями (50-70 шт). Грати можна одному, двом і більше гравцям. Крім вивчення понять, ігри також тренують пам'ять, розумові здібності, уважність і логіку, розширюють кругозір. Це хороший спосіб підготувати дитину до школи. А для дітей старшого віку це чудова альтернатива громіздким атласам, гортати які до душі не всім дітям.

3. Головоломки-конструктори CubicFun

Зверніть увагу на виробника CubicFun. Це перші у світі тривимірні головоломки-конструктори. Точно копіюють світові пам'ятки: Ейфелеву вежу, Біг-Бен, Пізанську вежу і т.д. Є серії, створені в колаборації з National Geographic, замки з LED-підсвіткою, лялькові будиночки та 3D-пазли-розмальовки для найменших.

Такі ігри розвивають логіку, пам'ять, просторове й образне мислення, знайомлять з історією архітектури. Крім того, таке заняття закладає основи проєктування.

Щоб скласти таку головоломку, не потрібні клей або інші матеріали. Все продумано таким чином, що фігури збираються подібно пазлу.

4. Набори Ravensburger

Набридло вчитися та хочеться розважатися? Тоді покатайте пінгвінів на крижині, збирайте гардероб для Мінні Маус або зіграйте в лото від Ravensburger. Навіть звичайні бродилки від цього бренду захоплюють увагу й тримають інтригу до самого фіналу. Крім того, розвивають уважність, посидючість, пам'ять, швидкість реакції, сенсорні навички, вчать аналізувати й мислити.

На нашому Youtube-каналі є приклад гри від Ravensburger:


Ravensburger виробляє пазли, настільні ігри та набори творчості для дітей. Компанія відома тим, що виробляє найбільші у світі головоломки. Асортимент величезний: є товари для найменших і для дорослих, є дорожні версії, з електричними та механічними елементами.

5. Ігри JoyBand

Якщо діти зовсім занудьгували, запропонуйте їм приручити дракона, приміряти на себе роль троля або працьовитої бджілки разом з іграми від JoyBand. Виробник пропонує настільні ігри та розвивавальні іграшки. Вони розважальні й навчальні одночасно. У цьому їх плюс. А ще вони дуже доступні за ціною — приблизно від 150 до 550 грн.

Такі ігри розвивають дрібну моторику, логіку, пам'ять, зосередженість, увагу, силу волі, зміцнюють командний дух, розширюють словниковий запас і вчать правильно висловлювати думки.

Є набори для малюків від 2-х років, школярів, і навіть для тата з мамою, охочих відпочити після трудового дня.


Читати — прекрасно, але розвивати дитину можна не тільки за допомогою книг. Як добре, що в наш час є способи розширювати кругозір дітей різними способами. А головне, що й дітям цікаво й весело, і батьки щасливі.

Рекомендовані статті

Пазли для дітей – дуже цікаве заняття, а...

14.08.2018

1747