Дитячий скейти
Знайдено 30 товарів
Фільтри
Вас може зацікавити
Ваша дитина обожнює активні прогулянки? Тоді скейт — це чудовий транспорт для захопливого дозвілля, їзда на якому прекрасно впливає на фізичний розвиток малюка, а також просторове мислення, координацію рухів, концентрацію уваги й таку корисну навичку як тримати баланс і рівновагу.
Скейти: що потрібно знати і як вибрати
Власне, цей транспорт — дошка, встановлена на колеса невеликого діаметру. Наприкінці 1930-х років серферам було дуже незручно тягнути важкі дошки до води, і деякі придумали зробити колеса для зручного транспортування. Так через кілька років транспорт став популярним, трохи трансформувавшись із лонгборда в спортивний інструмент для пересування містом і виконання трюків.
Основні складові скейтборду:
Дека складається з декількох шарів міцної деревини, наприклад, клена або бамбука. Довжина дошки становить 70–80 см, але в скейтах для дітей — 50–60 см, а ширина — від 15 до 25 см. Більш широка дека дає стійкість на дорозі та краще зчеплення із нею, а вузька забезпечує більшу маневреність. Від довжини дошки складність катання не залежить, тому можна вибрати будь-яку. Але виробники дають таку рекомендацію — чим вищий зріст того, хто катається, тим довшою має бути дека.
Підвіска, виготовлена з алюмінію або сталі. На неї кріпляться колеса й підшипники, тому її жорсткість має бути на високому рівні, щоби витримувати навантаження.
Колеса — найбільш витратний елемент конструкції. Якщо кататися кожен день, то колеса зношуються, тому їх треба часто міняти. Зазвичай виготовляютьіз поліуретану в розмірі від 5 до 18 см, стандартними вважаються 54-міліметрові колеса.
Підшипники, саме від цієї частини залежить швидкість транспорту та безпека дитини. Підшипники розрізняються за номером ABEC (Annular Bearing Engineering Council): від 1 до 3 — для дітей і початківців, 4–9 — для професіоналів.
Наждак наклеюється на деку, щоби нога не зісковзувала зі скейта дитячого на дорогу. Ця частина дозволяє виконувати трюки зі скейтбордингу.
Болти — та деталь моделі, на якій не варто економити, тому що вони часто ламаються під час виконання трюків. Особливо якщо навантаження на дитячий борд межує із максимальним.
Щоби купити надійний скейт для малюка, потрібно звертати увагу на вагу дитини, його зріст і фізичні параметри. Зазвичай максимальне навантаження на дитячий транспорт становить 50 кг. Не забувайте про зручне взуття під час катання. Віддавайте перевагу кросівкам або кедам потрібного розміру і з неслизькою підошвою.
Скейтборд — це стійкий транспорт для підкорення вулиць міста. А великий розмір дошки, металева підвіска, вузькі колеса й шорстке покриття деки дозволяє маляті вчитися робити захопливі трюки.
Під час катання потрібно пам’ятати про безпеку, не забуваючи про додаткові засоби захисту:
- налокітники;
- шолом;
- наколінники;
- захист для долонь.
Після вибору амуніції потрібно звикнути до борду, вибрати зручне положення ніг, повчитися балансувати на рівній поверхні. Далі варто навчитися рушати і правильно зупинятися — це запорука успішної їзди. А вже потім пробувати повертати й долати бар’єри, не боячись падінь та невдач.
- Пам’ятайте, якщо правильно доглядати за скейтбордом, він прослужить багато років:
- Регулярно чистіть підшипники і змащуйте їх у зимовий період спеціальним антикорозійним засобом.
- Протирайте деку від піску, землі та бруду ганчіркою без води.
- Для зберігання найкраще придбати спеціальний чохол, який захистить виріб від вологи й пилу.
- Слідкуйте за станом коліс, болтів та інших деталей, вчасно усувайте зношені частини.
Нехай катання і виконання трюків подарує тільки приємні емоції, розвине любов до спорту та стане улюбленою справою або хобі вашої дитини.
Придбати скейт для дітей можна в інтернет-магазині Будинок Іграшок, а також замовити доставку по Києву та всій Україні.