example-top-banner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Вік

Стать

Серія

Локація

Всі значення

Елементи набору

Підсерія

Всі значення

Вид транспорту

Всі значення

Тематика набору

Конструктори Лего Сіті

(1-24 из 82)
medalmedalХіт продажу
-48% Акційний товар
-21% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
-18% Акційний товар
-25% Акційний товар
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
-21% Акційний товар
-21% Акційний товар
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
-21% Акційний товар
-25% Акційний товар

Конструктор LEGO City Ратрак (60222)

449 грн

599 грн

-25% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Конструктор Лего Сіті — побудуй місто своєї мрії

LEGO CITY — це мільйон ідей для натхнення, можливість весело і корисно провести час. Це заняття, що захоплює. Будувати цікаво наодинці або створювати іграшкові реальності в компанії батьків і друзів. Робота з дрібними деталями тренує моторику і просторову координацію. ЛЕГО СІТІ вчить зосереджуватися на кінцевій меті, систематизувати, аналізувати, планувати і прораховувати варіанти.

Конструктори ЛЕГО СІТІ пробуджують фантазію, знайомлять із поняттями форми і розміру, кольорами, основами моделювання та професіями. Малюк може нескінченно зводити будинки і інфраструктурні об'єкти або вигадувати власні унікальні архітектурні форми. У комплекти LEGO CITY включені будівельні цеглинки, елементи конструкцій, мініатюрні фігурки людей, тварин і дерев. У колекції ЛЕГО Місто представлений великий автопарк різноманітного транспорту: від звичних легкових автомобілів, вантажівок, швидких і пожежних машин до вертольотів, океанських лайнерів і космічних кораблів. Ми є офіційним дистриб'ютором бренда в Україні та пропонуємо великий вибір конструкторів LEGO CITY за доступною ціною.

LEGO CITY

Що таке ЛЕГО СІТІ

Набори ЛЕГО СІТІ — найпопулярніший і довгограючий проект данської іграшкової компанії. Щоб побудувати місто, дитина скористається готовим планом збірки або спорудить що завгодно, керуючись власною фантазією. У серії LEGO CITY представлена величезна кількість персонажів, тем і підтем. Змінюються покоління, але ось уже три чверті століття в дитячих кімнатах по всій земній кулі красуються споруди ЛЕГО СІТІ.

У колекції знайдуться великі і малі збірки, які діти можуть об'єднати в один мегаполіс LEGO CITY. Його жителі — будівельники, лікарі, рятувальники і водії — працюють в поліції, на будівництвах, шахті, в порту, на аеродромі і залізниці. У комплектах ЛЕГО СІТІ є зупинки, лікарні, магазини, школи, стадіони, вокзали — усе як у справжньому місті. Ігри орієнтовані на хлопчиків і дівчаток віком від 5 років.

Хто придумав і створив ЛЕГО СІТІ

Усе почалося в далекому 1916 році в містечку Біллунн у Данії. Оле Кірку Крістіансену було 25 років, він був талановитим теслею і власником маленької майстерні, що називалася «Біллуннським столярним цехом та лісовим складом». На долю молодика випало чимало випробувань. У 1932 році він залишився один із чотирма малолітніми синами на руках. У тому ж році Оле Крістіансен зареєстрував фірму з виробництва дерев'яних іграшок і виробів для домашнього господарства під назвою LEGO. Вона була по-справжньому сімейним бізнесом: його хлопчики працювали разом із батьком із раннього дитинства. Згодом керівництво компанією перейшло до сина, а потім — до онука засновника.

Назва компанії є абревіатурою двох данських слів LEg і GOdt і перекладається як «добре грати». За три чверті століття скромний столярний цех виріс у глобальне підприємство світового масштабу, найбільшого виробника в сегменті дитячих іграшок. Зараз це один із найпопулярніших і відомих світових брендів.

LEGO CITY

Цеглинка ЛЕГО СІТІ

Універсальний будівельний блок — головна особливість конструкторів ЛЕГО СІТІ. Він двічі був названий «Іграшкою століття». За довгі роки «цеглинка» зазнала значних змін і стала ідеальним будівельним елементом. Запатентована система з'єднання забезпечує безмежні можливості для будівництва. Конструктор LEGO CITY — це незабутній подарунок, нескінченний простір для творчих ідей, сміливих експериментів і розвитку уяви.

У 1946 році Оле Крістіансен купив термопластавтомат для лиття фігурок із пластмаси. Він удосконалив ідею іграшкового будівельного кубика і назвав її Automatic Binding Bricks (кубики, що скріплюються автоматично).

У 1954 році син Оле Крістіансена Готфрід придумав розбавити стандартні будівельні блоки додатковими елементами: дверима і вікнами. Тоді ж компанія стала комплектувати конструктори інструкціями до збірки.

У 1958 році з'явився кубик, порожнистий із одного боку і з декількома опуклими шипами з іншого. Вони утворювали міцне зчеплення і надійно скріплювали елементи між собою. Ця система використовується в деталях ЛЕГО донині.

Виробник не задається питанням «що можна побудувати з ЛЕГО СІТІ?», бо з нього можна спорудити все. Дітям пропонуються сотні варіантів збірки, оформлених подібно до кольорових посібників і цілих книг із інструкціями. Барвисті кольорові ілюстрації LEGO CITY можна розглядати годинами, але творити самостійно значно цікавіше.

Які бувають ЛЕГО СІТІ

LEGO CITY

Із моменту створення першої цеглинки LEGO System in Play компанія постійно розширювала тематичний асортимент. Творці зосередилися на вдосконаленні блоків і розширенні їхніх будівельних можливостей. Перші комплекти міської тематики викликали великий інтерес у покупців. У 1960-х роках розробники продовжували експериментувати, і до кінця сімдесятих років оформилася ідея, яку сьогодні весь світ знає як LEGO City.

Лінійка в різні роки випускалася під різними назвами:

  • 1978–1989 — LEGOLAND Town;
  • 1990–1998 — LEGO Town;
  • 1999–2002 — LEGO City;
  • 2003–2004 — LEGO World City;
  • 2005–понині — LEGO City.

Спочатку з цеглинок ЛЕГО СІТІ дітям пропонували зібрати різні міські будівлі. Економічне зростання в післявоєнній Європі призвело до того, що легковий автомобіль став доступний практично кожній данській родині. І компанія зробила акцент на безпеці дорожнього руху з урахуванням активного зростання кількості особистого та суспільного транспорту. У 1955 році ЛЕГО випускає додаток до стандартних блоків у вигляді карти міста. Це була прямокутна основа із синтетичного матеріалу, на якій були розмічені вулиці і об'єкти інфраструктури. План міста розроблявся у співпраці з місцевою радою з безпеки дорожнього руху. У комплектацію входили мініатюрні вуличні знаки, пластикові легкові автомобільчики і вантажівки, маленькі фігурки поліцейських-регулювальників.

У 1978 році в продаж надійшов конструктор LEGOLAND Town. Це була перероблена і вдосконалена версія наборів Town Plan. Модернізований варіант був оновленою багатобарвною картою-основою з надрукованими дорогами, розвилками і спеціальними пластмасовими фундаментами-підставками для будівництва споруд.

У 1991 році назву LEGOLAND прибрали, а лінійці присвоїли ім'я LEGO Town. У 1999 назву знову змінили на LEGO City, під яким конструктори випускаються і понині, за винятком 2003–2004 років, коли тема продавалася під назвою LEGO World City.

У 2009 році колекція поповнилася комплектом «Ферма». У 2010 — стала більшою завдяки новим збіркам «Міський квартал» і «Будинок на колесах». У 2011 році виробник представив підтему «Космос». У першій половині 2012 року в асортименті LEGO CITY з'явилася «Лісова поліція». У 2013 шанувальників порадували оновленими темами «Берегова охорона» і «Митниця».

LEGO CITY

Чи варто ЛЕГО СІТІ купити?

Із моменту запуску LEGO CITY тема включала в основному традиційні об'єкти інфраструктури: ЛЕГО поліція і пожежні команди. За роки випуску в колекції з'явилися десятки підтем, включаючи аеропорти, берегову охорону, арктичну дослідницьку станцію, порт, гірничодобувні підприємства тощо. У сучасній лінійці існують сотні тематичних комплектів, пов'язаних із будівельними ділянками, пожежниками, службами екстреного реагування, поїздами, авіацією, легковим, вантажним і спеціальним транспортом, сільським господарством, джунглями, космодромом і безліччю інших тем.

Вам більше не потрібно шукати, де купити ЛЕГО СІТІ. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір продукції знаменитого данського бренда. У каталозі легко порівняти комплектації і ціни, прочитати відгуки про ЛЕГО СІТІ і купити комплект будівельних блоків або аксесуарів. Вони продаються серіями або окремо. Ми здійснюємо доставку в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро та в інші населені пункти України.