example-top-banner

СDI

Фільтри

Ціна

до

Більше 20 років компанія CDI (Creative Designs International) робить високоякісні іграшки для дітей. Її асортимент дуже великий і містить у собі ляльки, ігрові набори для дівчат, набори для рольових ігор, такі як:


DISNEY FAIRIES: з аксесуарами та ігровими наборами Disney Fairies дівчинці так легко відчути себе справжньою чарівною феєю й перенестися в чудовий світ, повний чарівності та фантазії. Асортимент Disney Fairies від CDI містить у собі шапочки, вінки, туфельки, крильця, сумочки, посуд - все те, що може знадобитися вашій юній феї.

McDONALDS: за допомогою ігрових наборів із цієї серії можна організувати справжній ресторан McDonalds у себе вдома, адже в цих наборах є все: від іграшкових гамбургерів і картоплі, до великої кухні.

DISNEY PRINCESS: чудові яскраві й барвисті набори дитячого посуду, музичні телефони із зображенням героїнь улюблених мультфільмів, а також набори прикрас і аксесуарів дозволять дівчатам відчути себе справжніми принцесами!

BLACK & DECKER: кожному хлопчику дуже хочеться потримати в руках батькові інструменти. Подаруйте йому іграшкові інструменти, адже вони зовсім безпечні для дитини. Набір інструментів із дрилем, дитяча бензопила, різноманітні викрутки й молотки та навіть майстерня, що містить 22 аксесуари. У цих ігрових наборах є все, що необхідно для юних майстрів!

Розгорнути
СDI
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн