example-top-banner

Royal & Langnickel

Фільтри

Ціна

до

Образотворче мистецтво відмінний помічник всебічного розвитку дитини, її творчих здібностей, художнього смаку, зорової пам'яті, координації рухів і дрібної моторики рук, уяви та уваги. При цьому дуже важливо, щоб матеріали були високої якості, надійні і безпечні для здоров'я. Продукція англійського бренду Royal Brush встигла зарекомендувати себе з найкращого боку, надаючи художні товари преміум класу, c якими буде цікаво працювати і починаючому любителю, і професіоналу.
Вже понад 60 років компанія Royal & Langnickel випускає інноваційні кисті з натуральних і синтетичних волокон для занять малюванням з урахуванням потреб своїх клієнтів, а так само всілякі набори у вигляді розмальовок, картин за номерами, гравюр, різні аксесуари для художників.
У мережі магазинів Будинок іграшок представлений широкий вибір розмальовок Royal & Langnickel за номерами, за допомогою яких можна не просто отримати перші навички малювання, але і створити справжній витвір мистецтва, яке стане відмінним подарунком і гідною прикрасою інтер'єру. В основі розмальовок може бути, як картонна, так і полотняна основа, в залежності від рівня складності і переваг художника. У набір також включені акрилові фарби, пастельні крейди або олівці, фірмові кисті і детальна інструкція. Бажаючим освоїти більш складні види малювання можна запропонувати набори в техніці гризайль або гравюри.


Розгорнути
Royal & Langnickel
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн