example-top-banner

Fungus Amungus

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Захоплюючий спосіб пізнати світ

Фігурки Fungus AmungUs - це унікальна колекційна серія іграшок нового покоління. Розробники не просто пропонують набори Fungus AmungUs - вони придумали незвичайну і захоплюючу історію. Суть легенди в тому, що з експериментальної бактеріологічної лабораторії втекли неприємні мікроорганізми і в буквальному сенсі розповзлися по світу. На юних гравців-біоразрушітелей покладається відповідальна місія - знайти і знищити мікроскопічних ворогів. З цими дивовижними героями дитина відкриє для себе секрети непізнаної природи. Вивчення базових біологічних понять перетвориться в захоплюючу забаву. Незвичайні створення допоможуть пояснити основи фізіології, навчать відрізняти хороший мікроорганізм від шкідливого і розкажуть про те, який складний біологічний механізм являє собою тіло людини.

Пізнавальні та оригінальні фігурки Fungus AmungUs

Головні дійові особи тематичних комплектів - шкідливі фунгуси. Це величезне співтовариство вірусів, бактерій, грибів, плісняви та спор. Неприємні мікроби моторошно бояться ганчірок і пральних машин. Чистий простір для них - заборонена територія. Колекції мікромонстрів «Фунгус Амунгус» - це страшний світ слизьких і огидних істот, що включає близько 200 екземплярів. Кожен з них унікальний і не має аналогів.

Обери свій набір «Фунгус Амунгус»

Фігурки «Фунгус Амунгус» доступні в інтернет-магазині, де вони продаються в м'яких і зручних упаковках. Видів іграшкових бактерій існує безліч. Це дикуни, гурмани, дружбани, слизун і ідунчікі. Деякі з них світяться в темряві, інші є радіоактивними мікробами. Розмір липкого антигероя становить близько 3,5 см. Кожен комплект - це сюрприз від Fungus AmungUs. Ціна комплекту залежить від кількості елементів і аксесуарів. Дитина до останнього моменту не знає точно, який з мікробів дістанеться ій в подарунок. І це прекрасний стимул зібрати якомога більше кумедних представників мікросвіту.

Набори Fungus AmungUs забезпечені яскравою і детальною інструкцією у формі постерів-книжечок з веселими картинками і мотивуючими написами. Юному біоразрушітелю буде просто розібратися, як діяти і яку стратегію застосовувати.

Світ штамів: знайти і знешкодити

Незвичайна і цікава серія іграшок включає різні моделі персонажів, зброї, аксесуарів і транспортних засобів. Основна мета - зупинити і знешкодити мікробів. Іграшковий реєстр представлен наступними експонатами:

  • бластер - небезпечна зброя, яке засмоктує фунгус. Принцип дії простий: знайти шкідника і за допомогою ручки-поглинача зловити його. Мікромонстр розплющується і потрапляє в спеціальний відсік, звідки їм можна вистрілити за допомогою кнопки катапульти;
  • чашка Петрі - компактні круглі коробочки, які розділені на відсіки. Як і справжні аналоги, вони призначені для розведення мікроорганізмів. У кожній коробочці зачаїлися двоє представників мікробного світу і яскравий постер;
  • антитоксичний контейнер - довгаста капсула з супербактеріею-вбивцею всередині. Ексклюзивний токсичний монстр може бути різного забарвлення - зеленого, червоного або яскраво-жовтого. У капсулі в роздавленому вигляді можуть зберігатися десятки спійманих фунгусів або 4 чашки Петрі.
  • «Колонія прибульців» - комплект з п'яти різнокольорових фігурок інопланетян, які виношують плани захоплення землі.
  • «Таємна Лабораторія» - збіговисько вірусів, бактерій і цвілі різних кольорів і розмірів, яких можна розтягувати, придавлювати, розплющувати і кидати.

У комплектах є надзвичайно рідкісні мікроби оригінального дизайну, кейс для зберігання радіоактивних примірників і інші пристосування для ігор.

Еко-матеріали та абсолютна безпека

Виробляються іграшки з дотриманням всіх вимог і норм безпеки і проходять багатоступеневу процедуру контролю якості. Фігурки виготовляють з пластичного, м'якого і неймовірно міцного пластику, який абсолютно безпечний для дитячого здоров'я. Їх можна багаторазово зліплюють між собою, стискати і розтягувати.

На нашому сайті представлен широкий вибір дитячих іграшок від зарубіжних фірм і вироблених в Україні. Залежно від статі, віку та інтересів дитини, йому можна підібрати і купити Fungus AmungUs, комплект розвиваючих настільних ігор, конструктор, іграшковий транспорт, ляльку, м'яку тваринку і багато іншого.


Розгорнути
Fungus Amungus
(1 -24 из 4)
Ще 0 товарів

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн