example-top-banner

Cake Pets

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Стань чарівником із іграшками Cake Pets

Іграшки Cake Pets — еластичні фігурки-трансформери у вигляді песиків або кошенят. Тваринки немов сидять усередині ароматних капкейків, що прикрашені кремом і пахнуть полуницею. Зовні видно лише забавну мордочку. Якщо натиснути на денце кексика, бічні стінки вивернуться, перетворюючись на гофровану спідничку тваринки, а кремова прикраса стане милою шапочкою.

Бренд належить італійській компанії ODS Toys, що спеціалізується на розробці оригінальних іграшок для дітей різного віку: від немовлят до тінейджерів. Виробництво, яке стартувало в 1982 році в Італії, у 2005 було перенесено в Гонконг. Це дозволило компанії скоротити витрати і не піднімати ціну на вподобану всіма серію.

Ігрові фігурки Cake Pets — створені для трансформацій

Героїв серії Cake Pets купити можна набором із 24 фігурок або зібрати колекцію кішечок і собачок поштучно. У кожного щеняти і кошеняти є власне ім'я, неповторна масть і спіднички різних відтінків. У комплектацію входять маленький будиночок та інструменти для художника або садівника: мольберт із пензликами та палітрою або горщики квітів із лієчкою.

Шапочки на іграшкових щенят і кошенят — не лише гарний аксесуар, але й елемент кріплення. Завдяки ним із звіряток можна зібрати різнокольорову башту, поставивши один на одного. Трансформація кексиків-спідничок вимагає незначних зусиль і розвиває дрібну моторику. Розмір однієї іграшки складає 7 сантиметрів.

Ігрові фігурки Cake Pets продаються в закритих непрозорих упаковках. Дізнатися заздалегідь, який саме персонаж перебуває всередині, не можна. Звірятка-трансформери не мають елементів живлення, виготовлені з безпечного для дитини м'якого полімерного матеріалу та розраховані на дітей старше трьох років.

Розгорнути
Cake Pets
(1 -24 из 2)
Ще -2 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн