example-top-banner

Beddy Bear

Фільтри

Ціна

до

Вам ніколи не хотілося щоб м'яка іграшка була теплою, ніби справжня тварина? Щоб її можна було взяти в руки і відчути тепло. Адже м'які іграшки, такі пухнасті і ніжні, чудово сприяють розслабленню і комфорту.


Англійська фірма Intelex втілює в життя Вашу мрію! Ця фірма створила чарівних плюшевих звіряток, яких можна нагрівати в мікрохвильовій печі або... охолоджувати в морозильній камері!

Секрет іграшок в тому, що вони наповнені добірними зернами пшениці і сушеними пелюстками французької лаванди. Такий склад при розігріванні довго зберігає тепло і виділяє тонкий аромат, що заспокоїть та розслабить, а при охолодженні подарує приємну прохолоду.

Іграшка безпечна і нешкідлива, стане хорошим другом і помічником дорослим і дітям. Тепла і приємно важка (близько 900 г.), вона дуже нагадує справжню тварину!

Для того, щоб використовувати іграшку як грілку її треба помістити в мікрохвильову піч всього дві хвилини, і вона даруватиме своє тепло близько двох годин. Для охолодження покладіть іграшку в целофановому пакеті до морозильної камери на 10 хвилин.

Розгорнути
Beddy Bear
(1 -24 из 0)
Ще -4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень