example-top-banner

3D Magic

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Малюй, твори, дивуй із наборами 3D Magic

Поєднати одну з найулюбленіших дитячих розваг із інноваційними технологіями вирішила канадська фірма Tech 4 Kids, що входить до складу іграшкового конгломерату Basic Fan. Набір 3D Magic — це пристосування для об'ємного моделювання. У колекції бренда представлені 3D-ручки і комплекти, що включають гель швидкого висихання і ультрафіолетову сушилку.

Традиційні хобі на новий лад із наборами для творчості 3D Magic

Лінійка, орієнтована на хлопчиків і дівчаток, містить пристрої, за допомогою яких можна створити плоскі або тривимірні моделі, будувати, імпровізувати і знайомитися з основами дизайну. У роботі залучається спеціальний матеріал, який під впливом ультрафіолетового випромінювання швидко переходить із рідкого стану у твердий.

Завдяки інтегрованому в корпус 3D-ручок і 3D-Maker світлодіодному випромінювачу желеподібний стержень, що видавлюється з сопла, застигає в просторі. Створюйте плоскі малюнки на спеціальній пластиковій підкладці і з'єднуйте застиглі деталі в тривимірну саморобку.

3D Magic

Окрім 3D-ручок, виробник пропонує набір для малювання 3D Magic, де застосовується дещо інша технологія. Дитині потрібно придумати фігурку або обвести по контуру готовий трафарет, після чого слід помістити заготовку в сушильний апарат 3D-Maker. Залишається лише через кілька хвилин отримати затверділу модель і склеїти декілька частин у єдину конструкцію.

В асортименті компанії 3D Magic знайдеться все для дитячої творчості: комплекти з безліччю готових шаблонів, трафаретів і форм, за допомогою яких малюк може виготовляти різні предмети: вертоліт, будинок, скелет динозавра, Ейфелеву вежу, фортецю, рибку, собачку, метелика, квіти тощо. Це можливість проявити фантазію, стимулювати творче начало, створити єдину в своєму роді іграшку, забавні закладки для книг, неповторні прикраси і вітальні листівки.

Гель абсолютно безпечний, гіпоалергенний і не має запаху. При попаданні на руки змивається водою з милом. Він також легко відпирається в теплій воді з пральним порошком.

Залежно від статі, віку і захоплень дитини, батьки можуть замовити в інтернет-магазині продукцію 3D Magic, купити комплекти шаблонів і запасні кольорові гелі. Ми доставимо товар у Київ та інші міста України.

Розгорнути
3D Magic
(1 -24 из 1)
-50% Акційний товар
Ще -3 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн