Огляди

17.08.2018

8209

Бейблейд Switch Strike - новинка для шанувальників аніме Бейблейд Вибух!

Восени 2017 року Україні відкрилися портали у Всесвіт Бейблейд Вибух і з'явилися іграшки серії Beyblade Burst Evolution. Хлопчики та дівчатка стрибали в портал і опинялися в чарівному світі змагань. Бейблейд манія захопила садки та школи, всюди було чути «3,2,1, вперед!»

іграшки серії Beyblade Burst Evolution

З якого віку грають в Beyblade?

Син Даня теж хотів потрапити в цей Всесвіт. Я скептично поставилася до прохання: «У 5 років ще однозначно рано, адже на коробці вказано 8+». Даня знайшов вихід із ситуації та зробив Бейблейд з конструктора ЛЕГО.

Бейблейд з конструктора ЛЕГО

Вирішальним кроком став лист Святому Миколаю з проханням подарувати бажаний beyblade burst. Вранці 19 грудня стрибок в портал відбувся, а я стала мамою блейдера.

Фішки Бейблейд Beyblade Burst Evolution SwitchStrike

У 2018 році нова серія Бейблейд Вибух Еволюція порадувала жителів Всесвіту. Син прийшов із садочка і розповів, що з'явився новий Волтраек. Він еволюціонував після того, як тріснув в поєдинку з Сітомбом. Нова лінійки Beyblade Burst Evolution SwitchStrike виробника Hasbro уже на піку популярності, тому я відразу знайшла в інтернеті необхідні набори Бейблейдів з пусковим пристроєм.

SwitchStrike бейблейд

У дитинстві я обожнювала грати в кепси з друзями у дворі. Тому розумію бажання Дані грати найкрутішим бейблейдом. Для перемоги в змаганнях блейдерів необхідно знати фішки кожної частини бея. Завдяки цьому гравець створює з деталей різних beyblade власну непереможну дзиґу.

На кожній коробці Switch Strike вказані характеристики beyblade, приналежність до типу (атака, баланс, витривалість, захист) і його нові можливості. І все ж покрутити в руках деталі, зібрати beyblade і запустити його на арену набагато цікавіше.

  • Найвитривалішим беєм за весь час поєдинків виявився Фафнір. З підслуханої розмови дітей стало ясно, що він схожий на Спрайзена Реквієм. У Бейблейд Beyblade Fafnir F3 на енергетичному шарі гумові вставки у вигляді літери «F». Завдяки цьому він ще сильніше розкручується, коли Бейблейд суперника таранить його. Бей може випадково підстрибнути протягом раунду завдяки конусоподібному наконечнику з вбудованою пружинкою.

Бейблейд Beyblade Fafnir F3

  • Роктавор спочатку здався мені простеньким за своєю конструкцією. Пізніше з'ясувалося, що і він супер витривалий. Довго і стабільно тримається на арені завдяки повітряним потокам, які проходять крізь наконечник у вигляді пропелера. Відбиває атаки Roktavor R3 прозорими крилами, які розкриваються.

Бейблейд Beyblade Roktavor R3

  • Краще за всіх з четвірки атакує Genesis Valtryek V3 - бей Волта Аої. У корпусі енергетичного шару Бейблейда вбудована пружинка. Нижні сині крила рухливі та допомагають атакувати сильніше. Дизайн наконечника незвичайний. З боків два диски висуваються і з'являється стрижень, як у фломастера. Внаслідок цього Волтраек розвиває швидкість. Бейблейд сповільнюється, стрижень ховається і додає стійкості.

Бейблейд Beyblade Genesis Valtryek V3

  • На десерт залишила свого улюбленця - Wyvron W3. З цим Бейблейдом, як за кам'яною стіною. Він справжній захисник. Верхні два шари з 8-ма зубцями вільно обертаються. Така фішка допомагає відбивати удари, а кулька в наконечнику - "втриматися на ногах" після атаки.

Бейблейд Beyblade Wyvron W3

У Beyblade Burst змаганнях гравець отримує цілих 2 очка за Вибухову Перемогу: дзиґа противника не просто вибита з арени або зупинилася, а розпалася на частини. У більшості нових Бейблейдів SwitchStrike Burst Evolution силове кільце складається з пластикової та металевої частин. Двошаровість збільшує опір до розриву beyblade, що зменшує шанси програти.

Відмінність оригіналу Beyblade від підробки

При покупці важливо звернути увагу на виробника. Оригінали випускають дві компанії - Takara Tomy і Hasbro. В Україні офіційно представлені тільки Хасбро. На коробці вказано логотип і дані виробника. На наклейці вказано імпортера в нашій країні та інформація про експертизи. На наконечнику назва виробника та артикул, всередині енергетичного шару QR код. Код необхідний для сканування в онлайн грі. Деталі блейда зроблені з міцного пластику і металу на заводі компанії у В'єтнамі. У відгуках батьків і дітей можна почути часто, що підробки ламаються швидко. На підробках, які я бачила, відсутні підтвердження тестування і відповідності Технічному регламенту безпеки іграшок.

Hasbro Beyblade Switchstrike оригінал

Для мене, як і для всіх батьків, здоров'я дитини цінне, тому я відмовилася грати в рулетку з якістю іграшок і купую тільки сертифіковані товари.

Культура Beyblade Burst

Набори Бейблейд Вибух - не просто дзиґи, як в дитинстві. У всьому світі влаштовують змагання беїв на аренах. Діти тренуються і показують спритність, силу своїх бейблейдів. Син дивиться аніме, грає онлайн в додатку.

Beyblade Burst Evolution SwitchStrike

Пізнавши мистецтво вибору Бейблейд, дізналася що:

  • бувають бейблейд атаки, стійкості, захисту і балансу;
  • найпопулярніші та круті дзиґи - Спрайзен і Волтраек;
  • деталі дзиґ можна міняти між собою і змінюються їх можливості;
  • інтерес і бажання важливіше віку.

Як мама, ще раз переконалася в корисності захоплень інтересами дитини:

  • Коли я в темі, дитина відчуває цінність і ми з ним на одній хвилі. Раніше син просив зіграти ще два раунди, а тепер вже я кажу ввечері: «Давай ще пару запусків і спати".
  • У дворі будинку рідко збираються діти грати в Бейблейд, тому ми їздимо часто в парк ім. Т.Шевченка. У будь-який вечір на дитячому майданчику Даня знаходить компанію для декількох раундів, а я півгодини для себе. )

Автор статьи


Автор - Олена Бондаренко

Рекомендовані огляди