Статті

19.10.2018

4631

Вивчення кольорів та форм з героями «Супер Крила»

Ігри за мотивами мультфільмів завжди матимуть успіх у дітей. Батькам треба просто змиритися та обирати ті з них, які допомагають малюкові не просто бути в темі, але також розвиватися та вивчати нове.

Коротенька довідка

Головні герої мультфільму Super Wings — літачок-трансформер Джет з командою, які подорожують світом, доставляючи посилки. Така собі мультяшна авіапошта. У кожній серії на них чекають захопливі пригоди, неминучі труднощі та нові міста. Мета — прищепити дітям любов до подорожей, розповідаючи про традиції та культуру різних країн.

літаки супер крила іграшки

Чому можуть навчити іграшки «Супер крила»?

В арсеналі знайдуться літаки, трансформери «Супер Крила», машинки на радіоуправлінні, навіть м'які іграшки та розмальовки. Завдяки різноманіттю героїв, кожен з яких унікальний зовні, має неповторний характер та суперздібності, варіантів ігор більше, ніж ви думаєте.

  • Використовуйте різних за висотою та формою персонажів «Супер крила» в навчальному домашньому курсі. Попросіть дитину розставити фігурки за розміром, знаходьте схожі та відмінні риси, приділяйте увагу деталям. Хто вищий: Пол або Міра? У кого ширші лопасті, а в кого на один пропелер більше? Спонукайте порівнювати та аналізувати.

набір іграшок супер крила

  • Набір іграшок «Супер крила», що складається з різнокольорових міні-фігурок, які легко розміщуються в долоні, допоможе у вивченні кольорів. Тренуйтеся за допомогою улюблених мультяшок. Якого кольору Донні? А Діззі? — дитина засвоїть це швидко та залюбки. Відтінки лаконічні та зрозумілі навіть малюкам: червоний, синій, зелений, жовтий, рожевий і т. д.

super wings іграшки

  • Придумуйте складні маршрути, смуги перешкод, вирішуйте завдання на швидкість, застосовуючи «Супер крила» в наборі з пультом управління, а також тематичні інерційні машинки. Тим, хто старший, розкажіть про принцип роботи, конструкцію авіатехніки, аеродинаміку на прикладі Джета.

супер крила набір

Цікаві новинки

Super wings іграшки, що трансформуються, не просто захоплюють фокусом «оп, літачок — оп, робот», але також :

  • покращують моторику: складати та вертіти — корисне заняття для дитячих ручок;
  • формують пам'ять і логіку, адже необхідно запам'ятати потрібну послідовність дій та зрозуміти закономірність;
  • стимулють розвиток фантазії: перетворення здаються чарівними, особливо, коли ти маленький.

super wings іграшки для дітей

Ідеальна формула

Скористайтеся захопленням юних мультоманів: декілька улюблених іграшок «Супер крила» + крапля креативу = час, проведений з користю.

Успіх цієї схеми підтверджують численні позитивні відгуки.


Автор статьи


Автор - МамТаня Ковальчук

Рекомендовані статті

Пазли для дітей – дуже цікаве заняття, а...

14.08.2018

2026