У новому відео ми знайомимо тебе з чудовою грою Хто помиє посуд. Олена робить огляд настільної гри від Granna і розповідає правила гри. Настільна гра "Хто помиє посуд?" - це прекрасне рішення для проблемного побутового питання! Тепер вирішити, хто ж буде мити посуд - весело та цікаво! Мета гри полягає в тому, щоб позбутися від брудного посуду і столових приладів. У комплект з грою входять жетони, на одній стороні яких зображений немитий посуд, а на іншій - чистий. Перед грою кожен учасник отримує по одному жетону столових приборів кожного виду, які розміщує перед собою чистою стороною догори. Гравці ходять по черзі. У свій хід ви можете або перевернути жетон брудної стороною вгору, або покласти вже перевернутий жетон на інший жетон такого ж кольору або типу. При цьому всі жетони які лежать знизу також переміщаються. Гра закінчується, якщо ні один жетон не може бути переміщений. Той у кого накопичилося найбільше брудного посуду, йде його мити. Ось так весело, швидко і цікаво можна вирішувати будь-які побутові питання.