Статті

13.09.2018

7123

Чим фарбувати волосся Барбі та інші питання маленьких модниць

Кожна дівчинка, дівчина і жінка полюбляє зміни в зовнішності. Змінюючи зачіски, колір волосся та макіяж, ми шукаємо власний стиль. І звичайно, поки дівчатка ще занадто маленькі для того, щоб експериментувати зі стилем, їм на допомогу приходить Barbie!

Як пофарбувати барбі волосся

У статті ми розповімо, які б'юті-експерименти ви можете робити зі своїми улюбленицями, і як пофарбувати ляльці локони, не зіпсувавши їх при цьому.

Як пофарбувати Барбі волосся в домашніх умовах?

Щоб розібратися в темі фарбування, ми провели дослідження і зібрали дані з таких джерел:

 • спеціалізовані сайти і форуми,
 • експерти, які займаються виробництвом і реставрацією іграшок,
 • огляди на YouTube.

Умовно виділяють п'ять основних груп барвників, які можуть використовуватися для креативного фарбування волосся ваших ляльок Барбі.

Отже, припустимо, у вас є лялька із супер-довгими локонами.

Лялька Barbie Ультра довге волосся DWF49

Як ви зможете змінити колір її довгого волосся?

 • Канцелярське приладдя

Найбільш швидкий і простий спосіб — використовувати фломастери і маркери. Знавці особливо рекомендують пудрові, або ті, що змиваються водою. Важливо не переплутати і не використовувати перманентні фломастери — тоді, якщо раптом експеримент не вдасться, повернути початковий колір буде неможливо.

 • Хна, тоніки і фарба для волосся

Швидше за все, цей спосіб придумали мами дівчат — якщо вони самі використовують професійні засоби, значить, і лялькам можна! Ті, хто пробував, часто рекомендують для лялькового волосся збільшити час витримки фарби.

 • Фарби для тканин, ниток і вовни

Цей спосіб фарбування рекомендують ті, хто сам займається виробництвом ляльок. Для них зазвичай використовуються спеціальні треси з баранячої або козячої вовни. Їх вимочують в розведених барвниках для вовняних ниток або тканин, потім сушать, стрижуть, і вже потім роблять у лялечки на голові зачіску, пришиваючи волосся до голівки.

 • Акварель і фарби для худ. творчості

Ще один «канцелярсько-побутової» спосіб фарбування, теж досить очевидний. Фарби найкраще використовувати акварельні, особливо якщо ви новачок: вони дають легкий відтінок, а в разі невдалого експерименту їх завжди можна змити, пару раз промивши ляльці волосся із шампунем і кондиціонером.

 • Зеленка, чорнило, синька, марганцівка

Найбільш «хардкорний» метод фарбування: таким чином змінювали імідж радянським лялькам креативні мами того часу. Зараз такі поради теж можна зустріти, але ми рекомендуємо робити дуже слабкі розчини, і не дозволяти дитині самостійно з ними працювати.

Які мінуси у таких способів фарбування?

Якщо ви вже наважилися і впевнені, що ваша Барбі фарбувати волосся буде обов'язково, ми повинні вас попередити: результат може вийти не зовсім таким, як би вам того хотілося.

У кожного способу є свої «нюанси»

 • Канцелярське приладдя

Якщо ви використовуєте перманентні маркери, вони не змиються. Якщо ви використовуєте фломастери і маркери на спиртовій основі, нехай навіть і ті, що можна змити водою, будьте готові до того, що волосся ляльки дуже зіпсується від такого фарбування.

 • Хна, тоніки і фарба для волосся

Такі барвники мають кращу стійкість, але в цьому і мінус: ви вже не зможете повернути колишній колір, він буде змиватися і тьмяніти з часом, і його потрібно буде підфарбовувати наступним шаром тоніка.

 • Фарби для тканин, ниток і вовни

Якщо волосся вашої Барбі зроблене із синтетичного матеріалу, а не з шерсті тварин, результат може вийти непередбачуваним: занадто яскравим, або, навпаки, бляклим.

 • Акварель і фарби для худ. творчості

Такий колір дуже швидко змиється і вигорить. До того ж, деякі художні акварелі при висиханні можуть обсипатися і забруднити одяг і руки дитини.

 • Зеленка, чорнило, синька, марганцівка

Застарілий спосіб, яким навряд чи потрібно користуватися, адже існують більш легкі і сучасні варіанти.

Чи бувають фірмові Барбі, яким можна фарбувати волосся?

Відповідь проста — так! Саме таких ляльок ми вам радимо купувати для своїх дочок, якщо вже їм сильно хочеться пограти в перукаря. Ігрові набори Mattel перед надходженням у продаж обов'язково проходять сертифікацію. Це означає, що фарби є безпечними для дитини, вони будуть добре триматися і легко змиватися. Ось різні способи фарбувань, які можна зустріти в готових наборах:

 • Додайте води, проведіть — і волосся змінить відтінок!

Лялька Барбі Hairtastic X7888

 • Тут прядки змінюють колір, коли змінюється температура

Набір Barbie Кольоровий Сюрприз FHX00

 • Існують спеціальні набори з міні-балончиками для фарбування
 • Лялька Barbie Hairtastic X2345

 • Крім того, є спеціальні крейди, за допомогою яких можна надати легкий відтінок обраним пасмам

Набір Barbie Стильні зачіски DJP92


Тепер ви знаєте, як перефарбувати волосся Барбі. Однак ми вам рекомендуємо не відразу кидатися в експерименти з барвниками: запропонуйте своїй доньці не фарбувати, а укладати волосся ляльці, купивши набір з аксесуарами для укладання. Адже цілком імовірно, ваша дочка просто хоче погратися в перукаря, а це не тільки фарбування!

А вже якщо сильно захочеться експериментів, відтінок волосся своїй красуні завжди можна змінити в спеціальних онлайн-іграх.

Бажаємо, щоб всі ляльки після ваших експериментів залишилися красивими, а діти – щасливими!

Автор статьи


Автор - Коханенко Дарина