example-top-banner

Новини

14.04

162

Запрошуємо на Дитячий фестиваль KidsCampFest!

16 та 17 квітня в м. Київ відбудеться щорічна виставка KidsCampFest, в рамках якої батьки зможуть знайти найкращий літній табір для своєї малечі, а дітвора порине у казковий світ розваг.

Спеціально для гостей фестивалю «Будинок іграшок» підготував чудові майстер-класи, зустріч з улюбленими героями дітвори та море незабутніх вражень.

Приходьте за порцією позитивних емоцій і можливістю проявити свої творчі здібності!

Цілих два дні, з 10:00 до 17:00, ми ліпитимемо найрізноманітніші фігури з яскравого кінетичного піску KINETIC SAND BUILD! Бренд SES подарує Вашим дітям можливість проявити всю свою фантазію разом з Набором для творчості "Кумедна Кукурудза" і зарядитися шаленим позитивом.

Всі бажаючі зможуть вдосталь постріляти з арбалетів ZING, а також застосувати свої розумові здібності на майстер-класі зі збору електронного конструктора ЗНАТОК.

На фестивалі Вас чекатиме фотосесія з улюбленими дитячими персонажами, повітряні кульки та багато приємних сюрпризів!

Полуничка Shopkins розуміється на розвагах, і ви неодмінно з нею подружитеся!

На фестивалі хлопчаки познайомляться з найкумеднішим і найдоброзичливішим із братів Черепашок-ніндзя - легендарним Мікеланджело! Він їде для того, щоб знайти нових друзів і гарненько повеселитися. Майкі покаже свої найкращі прийоми з нунчаками, і навчить, як бути справді крутим хлопцем! Складете йому компанію? Приходьте на фестиваль, і Ви неодмінно отримаєте чудовий настрій і масу незабутніх вражень. А ще обзаведетесь новим другом!

У неділю, з 14:00 до 17:00, Вас чекатиме захоплююча розвага від Laser Pegs. На майстер-класі Ви та Ваші діти зможете погратися з конструктором, що світиться у темряві. Разом з маленькими будівельниками ми створюватимемо яскраві моделі та здобуватимемо нові знання.

Проведіть вихідні з родиною весело та яскраво!

Зустрінемося 16-17 квітня на Дитячому фестивалі KidsCampFest в Київському палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13.

Партнер заходу - мережа магазинів "Будинок іграшок".

Будинок іграшок – найкращі іграшки з усього світу!