Дженга
Фільтри
- 24
- 48
- 62
- 86
Знайдено 8 товарів
Вас може зацікавити
Дженга, Джанга, Джінга!
Настільна гра Дженга - це дуже популярна гра, в якій поєднуються здоровий азарт та медитативні нотки. Сенс гри – у витягуванні брусків таким чином, щоб вежа не обрушилася. Процес часто супроводжується прихованим диханням, а наприкінці гри – завжди падіння конструкції з гуркотом та емоціями гравців. Бажаєте дізнатися про вибір гри ще більше?
Дженга: коротка довідка
У Дженги багато назв. Одні виробники називають її "Падаюча вежа", інші "Джамбо", треті - "Джингл" або "Джинга". Є навіть стилізовані версії, як «Джанга» – на кшталт техаського вестерну від Arial. Або варіанти для найменших за мотивами мультфільму «Щінячий патруль» або ляльок LOL Surprise від Spin Master. Класичну Дженгу випускає Hasbro Gaming та інші компанії.
Завдання гри: спочатку побудувати вежу, використовуючи дерев'яні бруски, а потім по черзі діставати палички та складати їх зверху вежі. Конструкція буде ставати хиткою, і рано чи пізно впаде. На чиєму ходу це станеться – той програв та збирає нову вежу.
На замітку! Якщо пам'ятаєте гру в бірюльки, то принцип практично аналогічний.
Хто творець «Дженги»?
У Вікіпедії написано, що ідея гри Jenga належить Леслі Скотт. Вона створила відому «вежу» ще на початку 70-х, надихнувшись кубиками з дитинства. А слово «jenga» перекладається з суахілі як дієслово «будувати» (британка Леслі мала танзанійське коріння).
З якого віку можна грати?
Ігри в «Дженгу» цікаві дітям, коли вони вже сформувалися навички дрібної моторики. Можна пробувати вже з 5 років грати з вежею, але все ж таки варто піддаватися дитині, адже у неї явно виходитиме не ідеально. А ось вікової межі у гри немає - поки у людини працюють руки та мізки, грати можна і потрібно!
Що всередині ігрового набору?
Якщо ви зібралися купити Дженгу в Україні, у стандартному наборі ви знайдете:
- 54 брусочки з натурального дерева.
- Розмір одного брусочка близько 8 см завдовжки. Довжина відноситься до ширини пропорції 3:1.
- Як матеріал може використовуватися бамбук (оригінал) або береза в репліках.
- Сама коробка-рукав.
Не поспішайте викидати коробку від гри! У ній ви знайдете інструкцію. Але і це не все - саме за допомогою коробки-циліндра ви зможете швидко побудувати вежу - і не доведеться складати її вручну.
Особливості дотримання правил
Правила гри будуть зрозумілі навіть дошкільнику чи літньому дідусеві. В оригінальному наборі є інструкції кількома мовами, включаючи англійську.
- Вежа має бути з 18 поверхів – по 3 бруски на кожному.
- У ході гри потрібно тягнути по 1 деревині і укладати її зверху. Башта на вашій відповідальності, поки наступний гравець не перейняв хід. Якщо на якомусь етапі вона впаде, ви будете програти.
- До вежі торкатися при цьому можна – щоб примірятись. Але лише однією рукою. Допомагати другий собі не можна.
- Важливо! Для передачі ходу потрібно зачекати 10 секунд. Раптом вежа впаде.
- Є варіант гри не 3х3, а 4х4. Падіння такої вежі досить феєричне, т.к. упустити її складно.
- Ще можна видозмінювати правила гри на власний смак. Наприклад, ходити не по черзі, а за методом жеребкування – кидати кубик і нехай ходить той, чий номер випав.
Секрети гри
У будь-якої настілки є хитрощі. Дженга - не виняток:
- Правила – далеко не постулат. Досвідчені гравці давно впровадили цікаві фішки у свої партії.
- Грайте повільно. Адже у грі головне – акуратність. Домовитеся з гравцями не поспішати один одного, адже головне – не сам хід, а його обдуманість.
- Перевіряйте, чи міцно тримаються бруски. Якщо блок «застряг», знайдіть інший, інакше вежа впаде на вашому ходу.
- Намагайтеся не просто наростити висоту вежі, а зробити її стійкою. А якщо хочеться скоріше обіграти суперників, маківку можна робити «аварійною», головне – самому не потрапити у свою пастку.
- Досвідчені «дженгери» витягують центральні бруски, а не бічні, тоді шанси на обвалення набагато нижчі.
Загалом, якщо хочете організувати дозвілля, вибирайте Дженгу. Ціна Дженги у Києві в нашому інтернет-магазині завжди доступна, тому можна замовити гру через інтернет з вигодою.