example-top-banner

Гарячі акції

paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-30% Акція
-44% Акція

NEW

Новинка
-50% Акція
-21% Акція
-44% Акція

NEW

Новинка
-50% Акція
-20% Акція
-22% Акція
-23% Акція
М’які іграшки-брелоки - Брелок Pinkie Pie TY My Little Pony 15 см (41103)

Код товару: 444990

Брелок Pinkie Pie TY My Little Pony 15 см (41103)

123 грн

159 грн

-50% Акція
-14% Акція

NEW

Новинка
-38% Акція
-50% Акція
medalmedalХіт продажу
-19% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-7% Акція
-21% Акція
-29% Акція

Відео

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Купити інтерактивні іграшки в Україні

Інтерактивні – це такі іграшки, які якимось чином реагують на різні дії малюків. Попутно вони навчають дітей, розмовляючи з ними, розповідаючи або показуючи щось. Для різних вікових груп придумано безліч різноманітних цікавих, оригінальних за образом і корисних для розвитку інтерактивних виробів. Достатньою популярністю користуються інтерактивні іграшки в м. Дніпропетровськ, Харків та інших населених пунктах України. Багато хто прагне порадувати свого малюка незвичайним бешкетним другом.

Інтерактивні іграшки і їхні різновиди

Різноманітні дитячі інтерактивні іграшки поділяються на кілька видів, серед яких можна вибирати: тварин (найбільш популярні вироби). Дуже добре підходять для того, щоб навчити турботі малюків, у яких з якихось причин не може бути живого вихованця. Деякі можуть просто ходити, співати пісні, відповідати на питання, грати музику. Інші вимагають більш пильної уваги - годування, догляду. Дуже популярні – іграшки-повторюшки, які здатні відтворити всі звуки і слова, які були сказані поруч з ними. Технічні пристосування: всілякі роботи, літачки і машинки, які напевно припадуть до смаку хлопчикам. Сюди ж можна віднести різноманітні телескопи, мікроскопи. На подібні інтерактивні іграшки ціни можуть бути не найдоступнішими, зате вони здатні надовго зайняти увагу малюків. Ляльки: ці іграшки орієнтовані на дівчаток. І якщо раніше були популярні всілякі безсловесні пупси, то зараз вони можуть вимагати уваги, кричати, заспокоюватися від похитування або після того, як їх погодують. З такою іграшкою дівчинці не буде сумувати і навчиться відповідальності. Досить популярні також такі інтерактивні іграшки, як лохматики. Кожен звір має власний характер, настрій, вміння. Діти просто в захваті від їх бешкетних витівок. При бажанні купити інтерактивні іграшки в м. Київ, Харків – придивіться до пропозицій нашого інтернет-магазину.
Де купити іграшку інтерактивну? Турботливим батькам, які шукають незвичайні вироби, здатні втілити кращі якості такого поняття, як «інтерактивний» – іграшки інтернет-магазину «Будинок іграшок» дозволять втілити це бажання. Представлений прекрасний асортимент від найпопулярніших брендів.