example-top-banner

Трансформери - Transformers

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Всі значення

-15% Акційний товар
-51% Акційний товар
-51% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-35% Акційний товар
-30% Акційний товар
-27% Акційний товар
-27% Акційний товар
-27% Акційний товар
-12% Акційний товар
-51% Акційний товар
newnewНовинка
-51% Акційний товар
newnewНовинка
-29% Акційний товар
-29% Акційний товар
-30% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...12

Відео

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Герої Transformers

Про знаменитих героїв Transformers в усьому світі дізналися завдяки американській компанії Hasbro. Виробник іграшок випустив першу серію здатних до трансформації роботів у 1984 році. Ідея створення незвичайних товарів, які змінюють форму, народилася двома роками раніше, коли виробник зауважив у лінії партнера — японської компанії «Такара» — таку продукцію. «Хасбро» придбала права на новинку і приступила до розробки роботів «Трансформерів». Так народилося нове покоління Transformers з 21 моделі. Вже тоді у стартовій серії виявилися фігурки Оптимуса Прайма, Бамблбі, Мегатрона та інших роботів.

Паралельно з новими товарами компанія запропонувала глядачам мультик про машин, які трансформуються, і барвисті комікси. За випуск друкованої продукції відповідала Marvel. Головний редактор журналу запропонував втілити в картинках історію не просто про розумних роботів, а про дві ворожі раси: самовідданих автоботів і злих десептиконів. Щоб викласти цю ідею більш докладно, редактор Боб Будянськи придумав імена і характери для кожного з героїв серії. Автором дизайну іграшок став японець Сохей Кохара. Після випуску новинки хвиля популярності «Трансформерів» захлеснула Америку, а пізніше Європу й Азію. У 2007 році за мотивами серії на екрани вийшов фантастичний бойовик, який поклав початок новому «трансформерському буму».

Сюжет фільму «Трансформери»

Події фільму розгортаються в наш час в Америці та Катарі. Стрічка починається з розповіді ватажка автоботів Оптимуса Прайма про історію руйнування його рідної планети Кібертрон. Причиною загибелі стала війна між двома расами розумних трансформерів за право володіти нескінченною силою і невичерпною енергією Великої Іскри. В ході конфлікту енергетичний куб був загублений у просторах Галактики, а трансформер Оптимус Прайм і ватажок десептиконів вирушили на його пошуки. Автоботи мріяли за допомогою Іскри відновити свій дім, а десептикони прагнули отримати нескінченну владу над світом. За деякий час розумні машини виявили її на Землі, але точні координати кібертронцям були не відомі.

Герои Transformers

Щоб дізнатися дані про точне місцеперебування Іскри, загін десептиконів у складі Блекаута, Скорпонока, Френзі та інших роботів намагаються отримати доступ до секретних урядових даних США. В результаті починаються військові дії на базі американців у Катарі. Пізніше сюжет фільму «Трансформери» розгортається в Америці, де глядач знайомиться з юнаком Семом Вітвікі — нащадком дослідника Північного полюса, який знайшов у льодах енергетичний куб і нерухомого Мегатрона. Прадід Сема випадково активував навігаційну систему трансформера і загинув. Координати місцеперебування Іскри закарбувалися на окулярах капітана, які були передані родині Вітвікі. Окуляри перейшли у спадок Сему, який навіть не підозрював, наскільки цінним предметом володіє. Хлопець вирішує продати їх, щоб виручити трохи грошей для покупки авто. На щастя, охочих придбати старовинні окуляри не знайшлося, тому виріб залишаються у юнака.

Герои Transformers

Сем купує стару машину і зауважує, що вона перетворюється на величезного робота. Така трансформація не на жарт лякає хлопця. Але пізніше він розуміє, що робот Бамблбі не зичить йому зла, а скоріше навпаки — прибув на Землю, щоб захистити його від ворожих десептиконів і знайти Чарівну Іскру.

Міністр оборони США і його команда дізнається про причини вторгнення і приймає рішення разом з Семом, його дівчиною і військовими рушити на пошуки артефакту. Він зберігається на секретній базі поруч з греблею Гувера разом з роботом Мегатроном. Автоботи разом з людьми забирають куб і відвозять до сусіднього містечка. Їх переслідують трансформери десептикони на чолі з ожившим Мегатроном. Починається битва, в якій обидві сторони зазнають серйозних втрат. Результат битви вирішує Сем, помістивши енергетичний куб в Мегатрона, що призводить до масштабного вибуху і загибелі ворожого робота.

Асортимент іграшок «Трансформери»

За тридцятирічну історію іграшки Transformers були популярні завжди, проте з виходом нового фільму перетворилися зі звичайного захоплення на всесвітній феномен. До релізу «Трансформерів» Hasbro підготувала колекцію, в якій фігурки стали більш деталізованими, а механізми трансформації ускладнилися. Паралельно компанія презентувала новий мультик і порадувала фанатів цікавою лінією Transformers Animated. У скарбничці виробника з'явилося безліч роботів, що відрізняються дизайном, розміром і способом трансформації. Деякі іграшки з різних ліній «Трансформери» оснащені інтерактивними функціями, перетворюються на псевдо живих істот, електронні пристрої, літаки, машини, динозаврів і сучасну зброю. У каталозі представлені мініроботи, складні моделі «Трансформерів» і набори іграшок з двох і більше позицій.

Більшість моделей швидко трансформуються з робота на автомобіль і назад. Щоб перетворити улюбленого персонажа мультика або кіно Transformers на тварину або технічний засіб пересування, дитині знадобиться виконати пару нескладних дій. Деякі іграшки мають рухливі кінцівки та приводяться в рух за допомогою енергетичного ядра, яке входить в комплект. Юному фанату франшизи можна купити супутні аксесуари: маски роботів, рюкзаки, портфелі та парасольки із зображенням персонажів «Трансформерів».

На сайті bi.ua на шанувальників франшизи чекає широкий вибір сертифікованої продукції та вигідні пропозиції.