example-top-bunner

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Бренди

Всі бренди

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Вид іграшки

Всі значення

Герої

Радіокеровані моделі

(1-24 из 713)
-24% Акція
medalmedalХіт продажу
paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-16% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-16% Акція

Машинка іграшкова на р/к VelociTrax green (90222)

(4)

1 687 грн

1 999 грн

-19% Акція

Машина на р/к Lamborghini LP670 1:24 (27018)

(5)

289 грн

359 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-16% Акція
-16% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акція
-22% Акція

Машинка MZ Mini радіокерована 1:24 (27022)

(4)

279 грн

359 грн

-20% Акція
-11% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-15% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-14% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-10% Акція
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123...30

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень

Всевозрастной подарунок чоловікам - машинка на радіокеруванні

Сучасні радіокеровані іграшки - високотехнологічні пристрої, які захоплюють малюків і дорослих. Лідирують серед таких розваг машини гоночних і спортивних моделей на радіоуправлінні. Виробники пропонують іграшкові автомобілі різних модифікацій, якості і цінового діапазону. У каталогах інтернет-магазинів України можна придбати авто супергероїв мультфільмів, які зацікавлять дошкільнят і молодших школярів, або зменшену копію реального автомобіля-позашляховика - машинку на пульті управління, яка вміє перевертатися і долати будь-які перешкоди на шляху. Спорткарів, джипів і автомобілів для дріфту будуть раді хлопчаки віком 8-12 років і підлітки.

Влаштовуємо гонки на радіокерованих машинках

Гоночні і спортивні автомобілі - відмінна забава для дітей і дорослих. Створюються такі авто точними зменшеними копіями одномісних формульних болідів або позашляховиків в масштабі 1: 8 або 1:32 (можливі й інші варіанти). В автомобілях враховуються всі технічні характеристики і параметри прототипу. Машинки оснащені двигунами внутрішнього згоряння або електричними моторами з акумуляторами. Купити гоночні машинки на радіоуправлінні можна з потужним двигуном внутрішнього згоряння або економічним і простим в експлуатації електродвигуном. Для успішного проходження траси і подолання пасток автомобілі оснащуються поліпшеними підвісками і водонепроникними кожухами. «Просунуті» моделі радіокерованих машинок беруть участь в реальних гонках в спеціалізованих клубах любителів швидкісних заїздів і змагань.

Машинки-каскадери

В окрему групу виділяються машинки на радіоуправлінні для дріфту. Такий пристрій дає можливість виконувати гоночні віражі і відчувати себе справжнім гонщиком. Автомобілі виробляють в зменшеному масштабі, детально повторюючи параметри прототипу. Навіть шини іграшкового авто виробники виготовляють таким чином, щоб зчеплення з дорожнім покриттям було максимальним. Іграшкова машинка на радіокеруванні з подібними характеристиками не боїться мокрого асфальту, крижаних доріг і бездоріжжя.

Поодинокі і командні клубні змагання і заїзди - популярне проведення часу багатьох азартних чоловіків. Щоб здобути перемогу в гонці, доводиться вправлятися, відточувати майстерність і вдосконалювати гоночні трюки і віражі. Ціна на машинки для дріфту на радіокеруванні в Києві і інших містах України безпосередньо залежить від виробника, комплектації і технічних характеристик автомобіля.

Головна складова - пульт управління

Привести іграшку в рух допоможе передавач, розташований в пристрої дистанційного керування і приймач, яким укомплектована радіокерована машинка. Існує кілька видів пультів, серед яких найбільш поширені пристрої в формі пістолета (запуск іграшкового автомобіля здійснюється натисканням на курок, а поворот «вправо-вліво» - прокручуванням коліщатка вперед-назад) і джойстики (контроль відбувається за допомогою правого і лівого стіки). Вибір залежить від особистих переваг.