example-top-banner

Пазли Step Puzzle

Фільтри

Ціна

до

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Компанія Step Puzzle почала свою діяльність e 1994 році в якості невеликого підприємства-імпортера, яке займалося ввезенням пазлів і настільних ігор з країн Західної Європи та розповсюдженням їх на території Росії.


З 1997 року почалися розробки власних методик виробництва пазлів. Уже в 2000 році компанія Step Puzzle була заснована як виробник пазлів та дитячих розвиваючих ігор під своєю торговою маркою.

Динамічний розвиток компанії протягом декількох років дозволив зайняти стабільну та значущу позицію в цій галузі.

Іграшки Степ Пазл в Україні в інтернет-магазині «Будинок іграшок»

Під торговою маркою Step Puzzle випускається більше 70% всіх російських пазлів і, звичайно, настільні ігри Степ Пазл також виходять під цим брендом. Компанія здійснює поставки своєї продукції практично в усі країни ближнього зарубіжжя, Ізраїль, Північну Америку, Чехію.

Створюються ігри Step Puzzle і пазли Step Puzzle у співпраці з кращими російськими художниками, використовуються мотиви і персонажі улюблених усіма дитячих творів і мультфільмів. Асортимент продукції дуже широкий і розрахований на всі вікові категорії, починаючи з найменших.

Яскраві пазли виконані з високоякісного матеріалу, не містять токсичних матеріалів, а ретельна підгонка кожної деталі дозволить дитині без проблем складати картинки.

Пазли Step Puzzle — купити в Україні

Продукцію Степ Пазл інтернет-магазин «Будинок іграшок» пропонує замовити з будь-якого міста України. Ми доставимо вибраний товар в короткий термін. Купити Степ Пазли Ви можете, відвідавши наші магазини. Їх адреси знаходяться у відповідному розділі «Магазини».

Розгорнути
Step Puzzle
(1 -24 из 5)
Ще 1 товар

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для всіх замовлень