example-top-banner

01 Жовтень – 19 Грудень

Подарунки за фішки любові

До кінця акції:

82% знижки на подарунковий набір за 10 фішок TY!

Купуєте одну іграшку TY 15 см — отримуєте одну фішку, купуєте одну іграшку TY 25 см — отримуєте дві фішки! А потім обмінюєте їх на 82% знижки на акційний набір TY, котрий складається із рюкзака, сумки і гаманця!

Натискайте на кнопку «Купити» у блоці комплектного замовлення (одразу під фотографіями іграшки) — і фішка додасться автоматично!

Не існує більш затишної та домашньої іграшки, ніж м’яка іграшка! Щоб переконатися у цьому, достатньо обійняти декілька м’яких іграшок водночас. Готові перевірити це твердження? Тоді ця акція саме для вас!

Отримати фішки можна до замовлень, здійснених до 19 грудня, а обміняти їх на знижку 82% на акційний набір TY — до 31 грудня. Тож почати колекціонувати м'які іграшки варто вже зараз!

Поповнюйте свою колекцію м’яких улюбленців та отримуйте супер знижку!

* Акція діє в інтернет-магазині bi.ua. з 01.10.2019 до 31.12.2019 включно.

** З 01.10.2019 до 31.12.2019 включно Учасник акції має можливість придбати акційний набір зі знижкою у 82% за умови обміну буклету із вклеєними 10-ма акційними фішками на касі магазину. Знижка надана в межах даної пропозиції поширюється лише на 1 (одну) одиницю акційного набору. До акційного набору належить три одиниці товару ТМ TY: 1 рюкзак, 1 сумочка, 1 гаманець.

*** З 01.10.2019 до 19.12.2019 включно Покупець має можливість отримали акційні фішки при купівлі акційного товару на наступних умовах: Покупець має можливість придбати 1 фішку за 1 грн. за умови купівлі однієї одиниці товару серії TY Beanie Boo's 15 см або TY Beanie Babies 15 см, та/або 2 фішки – за 1 грн, за умови купівлі однієї одиниці товару серії TY Beanie Boo's 25 см або TY Beanie Babies 25 см. Кількість акційних фішок, які покупець може придбати за одну покупку обмежується лише кількістю купленого акційного товару виходячи з вищевикладеного алгоритму. Під час видачі акційних фішок Покупцю разом з придбаними фішками безкоштовно видається відповідний буклет для накопичення та вклеювання таких фішок.

**** Знижка на акційний набір не підсумовується з іншими акціями, що діють на сайті bi.ua, а також не підсумовується зі знижкою, що передбачена Карткою постійного клієнта, а також на акційних товар не діють інші акційні пропозиції та знижка, що передбачена Карткою постійного клієнта.

***** Вручення грошової компенсації замість надання знижки не допускається. Акція діє за умови наявності акційного товару в Місцях проведення акції. Запас акційного товару обмежений.

****** Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятися від розміщеного в рекламних матеріалах.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 105 )

Фільтри

Категорія

Ціна

до

Вік

Стать

-20% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-15% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
-22% Акційний товар
123...5