example-top-banner

16 Травень – 25 Червень

Неймовірні знижки на пазли!

До кінця акції:

30% знижка на другий пазл Trefl!

Усім, хто любить збирати пазли саме час зазирнути до «Будинку іграшок»! У нас великий вибір різноманітних пазлів, а ще акція – на кожний другий пазл Trefl знижка 30%!

Збирання пазлу — веселе і корисне заняття. Завдяки йому в малечі розвивається дрібна моторика та концентрація уваги. Дуже корисне та захопливе заняття для дитини будь-якого віку! А ще це чудовий варіант дозвілля для всієї сім’ї. Адже що ще так добре гуртує сім’ю, як спільна мета — зібрати пазл!

Не втрачайте нагоди! Пазли знайдуться на будь-який смак та вік!

* Акція діє з 16.05.2019 р. до 25.06.2019 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua. ** Знижка надана в межах даної акції розповсюджуються на визначений асортимент товарів ТМ Trefl. *** Під фразою «на кожен другий пазл Trefl знижка -30%» слід розуміти, що покупець має можливість отримати знижку у розмірі 30% на один з двох товарів у чеку, що беруть участь у даній акції, вартість якого рівнозначна або менша. **** Дана пропозиція не підсумовуються з іншими акціями, що діють у мережі магазинів «Будинок іграшок» (у тому числі на сайті bi.ua), а також не підсумовуються зі знижкою, що надана Карткою постійного клієнта. ***** Кількість акційного товару обмежена.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 334 )

Фільтри

Ціна

до

Вік

Герої

Все герої

Стать

-28% Акція

Пазл Софія Trefl Color puzzle 20 (36515)

108 грн

149 грн

123...14