23 Березень – 30 Квітень

До 40% знижки на трансформерів

До кінця акції:

Трансформери за суперціною — зі знижкою до -40%.

Маємо сюрприз для поціновувачів Трансформерів — пропонуємо знижки до -40% на всю колекцію крутих супергероїв. Скористайтеся можливістю придбати улюблені іграшки за унікальною ціною!

Радувати дітей — наше покликання і ми робимо все, аби батькам було робити це ще простіше. Купуйте зі знижками в «Будинок іграшок»!

* Акція діє з 14.03.2019 р. по 30.04.2019 р. в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Знижки надані в межах даної акції розповсюджуються на визначений асортимент товарів ТМ «Transformers». Під фразою "знижка до 40%" мається на увазі розмір знижки в діапазоні від 18% до 76% на визначений перелік товарів. Розмір знижки на кожен конкретний товар, представлений в даній акції , визначає Організатор/Виконавець самостійно у встановленому діапазоні.

*** Кількість акційних товарів обмежена.

****Знижка, надана в межах цієї пропозиції, не поєднується з іншими акціями, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також не поєднується зі знижкою, яку надає Картка постійного клієнта.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-24 из 151 )

Фільтри

Наявність в магазинах

Показати більше

Ціна

до

Вік

paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-18% Акція
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акція
123...7