example-top-banner

19 Вересень – 14 Жовтень

Фігурка Космонавта Джорджа у подарунок

Купуйте ігровий набір Peppa Pig та отримуйте фігурку Пеппи в подарунок!

Якраз збиралися купити ігровий набір Peppa Pig? А навіть якщо ні, то саме час про це подумати. Адже у нас є для вас цікава пропозиція. Купуйте один із двох ігрових наборів Peppa Pig та отримуйте ще одну фігурку Пеппи з ракетою у подарунок. Більше персонажів — більше можливостей для гри!

В акції бере участь набір з будиночком Пеппи, а також медичний центр. А в подарунок отримуєте фігурку Пеппи з ракетою. Чому б не почати збирати колекцію — з нами це робити вигідно!

* Акція діє з 19.09. 2019 до 14.10.2019 в усіх магазинах мережі «Будинок іграшок» на території України, зокрема в інтернет-магазині bi.ua.

** Під фразою «отримайте в подарунок» мається на увазі, що за умови купівлі однієї одиниці товару ТМ Peppa, а саме набору «Будинок Пеппи Делюкс» (касовий код 545846) або «Медичний центр на колесах» (касовий код 537664), покупець має право придбати одну фігурку ТМ Peppa «Космонавт Джордж з ракетою» (касовий код 537669) за акційними умовами. У такому випадку до акційної пропозиції (одна одиниця акційного товару та один подарунок) застосовується знижка, яка дорівнює вартості фігурки ТМ Peppa «Космонавт Джордж з ракетою» з ПДВ. Знижка рівномірно розподіляється між акційним товаром та подарунком.

*** Кількість акційних товарів обмежена.

**** Знижки на зазначені товари не підсумовуються з іншими акціями, що діють в мережі магазинів «Будинок іграшок» або на сайті bi.ua, а також зі знижкою, що передбачена Карткою постійного клієнта.

Товари, що беруть участь у акції ( 1-2 из 2 )

Фільтри

Категорія

Ціна

до

Вік

Стать

paymentpartpaymentpartОплата частинами
paymentpartpaymentpartОплата частинами