example-top-banner

Конструктори LEGO серія Ninjago

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Серія

Головні персонажі

Всі значення

Другорядні персонажі

Локація

Елементи набору

Підсерія

Вид транспорту

Всі значення

Тематика набору

Герої

Конструктори LEGO — усесвітньо відомі товари з багатою історією

У 1932 році Оле Кірк Крістіансен заснував у Данії власну компанію, що починала з виробництва драбин, прасувальних дощок і дерев'яних іграшок. Його син, Готфрід Кірк Крістіансен, із 12 років брав участь у бізнесі батька. У 1934 році з'явилося на світ слово LEGO, що утворилося від вислову Leg godt, яке в перекладі з данської означає «захоплююча гра». Сьогодні LEGO — це назва компанії та її продукції. Пізніше було встановлено, що в перекладі з латини цей вислів означає «я вчуся», «я складаю».

Конструкторы LEGO

Основні щаблі розвитку бренду LEGO

Зазнавши великих втрат протягом Другої світової війни, у 1944 році компанія LEGO перетворилася на сімейне виробництво з обмеженою відповідальністю. Три роки потому LEGO стала першою в Данії фірмою, яка придбала машину для створення з пластику відливок для виготовлення іграшок. А через два роки компанія витворила близько 200 різних пластикових і дерев'яних іграшок, включно з будівельними елементами, що були попередниками кубика Лего.

У 1955 році бренд випустив систему гри, яка складається з 28 наборів Лего і 8 транспортних засобів, що стали справжньою сенсацією. У цьому ж році пластикові дитячі іграшки були надіслані на експорт до Швейцарії.

Близько десяти років знадобилося компанії, щоб удосконалити матеріали виготовлення та кріплення деталей. Унаслідок цього в 1968 році бренд здобув свій перший приз, взявши участь у конкурсі на найкращу дитячу іграшку, що відбувався в Люксембурзі. У цей час фірма розпочала розробку основних серій продукції, наприклад, LEGO Duplo і LEGO TECHNIC.

За сприяння однойменного видавництва було написано 9 нових книг і створено 19 короткометражних дитячих фільмів, що з'явилися на ринку європейських країн у 1986 році. Кожен набір Лего розповідає свою історію, яка незмінно захоплює і дітей, і дорослих по всьому світу.

У 2000 році американський журнал Fortune назвав кубик Лего «Товаром століття». Численні нагороди та гучні звання — підтвердження абсолютної якості та всесвітнього авторитету конструкторів LEGO, купити які варто кожній дитині. Адже яскраві кубики допомагають удосконалити дрібну моторику малюка, сприяють розвитку його образного мислення і творчого потенціалу. Конструктор LEGO: «Лише найкраще є гідним».

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з такими основними серіями:

Конструкторы LEGO
LEGO Ціна
НазваЦіна
Конструктор LEGO City Мобільний командний центр (60139) 649 грн
Конструктор LEGO Movie 2 Міні-фігурки сюрприз (71023) 119 грн
Конструктор LEGO Duplo Потяг Рахуй та грай (10847) 459 грн
Конструктор LEGO Duplo Вантажівка і гусеничний екскаватор (10812) 479 грн
Конструктор LEGO Minecraft Печера зомбі (21141) 524 грн
Розгорнути
LEGO
(1 -24 из 69)
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-36% Акційний товар
-25% Акційний товар
-21% Акційний товар
-34% Акційний товар
-36% Акційний товар

Конструктор LEGO Ninjago Крило долі (70650)

(5)

449 грн

699 грн

paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
-25% Акційний товар
-37% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
-39% Акційний товар
-21% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-22% Акційний товар
-35% Акційний товар
-25% Акційний товар
-35% Акційний товар
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Конструктори LEGO NINJAGO — світ доблесті й відваги ніндзя

Колекція ігрових фантазійних наборів LEGO NINJAGO створена данською корпорацією «ЛЕГО». Випущена на ринок в 2011 році, вона змінила в торговій лінійці серію Ninja. Це розвага, що порушує вічну тему боротьби добра зі злом, здатна захопити дитину і підлітка.

Конструктор LEGO NINJAGO обігрує сюжети, засновані на образах ніндзя. Події відбуваються у вигаданому вимірі, створеному Першим Магістром Кружитцу. Для його створення він застосував чотири артефакти: Меч Вогню, Нунчаки Блискавки, Косу Сутінків, Крижані Сюрикени, що разом утворюють легендарну Золоту Зброю. Юні герої протистоять силам зла, що мають намір знайти і об'єднати легендарні артефакти, аби з їхньою допомогою знищити процвітаючий світ Ніндзяго. За мотивами серії випускається мультсеріал і знято повнометражний художній фільм.

LEGO NINJAGO

Пригодницькі набори LEGO NINJAGO: особливості та секрет популярності

Гра «Лего Ніндзяго» — це низка захоплюючих пригод на тлі містичної реальності, стилізованої за мотивами японського епосу. Творці придумали величезну кількість неймовірних персонажів: скелетон, кам'яну армію, небесних піратів, серпентинів, ніндроїдів, воїнів-примар і близнюків часу. Кожен із них ретельно продуманий, має характерні риси, історію та місію.

Щоб перемогти, відважним героям доводиться здійснювати безліч подвигів і йти на відчайдушні вчинки. Вони подорожують у космос і паралельні світи, приборкують час, жертвують власним життям, створюючи альтернативні реальності.

Герої гри «Лего Ніндзяго»

Сюжет заснований на пригодах шести юних воїнів-ніндзя: Кая, Джея, Коула, Зейна, Нії та Лойда. Мистецтву управління енергіями їх навчає Сенсей Ву. Місія героїв — зупинити зло, яке постійно має намір зруйнувати спокій і благополуччя світу Ніндзяго.

Дозвольте дитині не просто грати, а стати учасником епічних подій. Набори «Лего Ніндзяго» — це розвага, що навчає терпінню і розвиває фантазію. На сайті представлений великий вибір дитячих товарів, щоб кожен відвідувач інтернет-магазину міг замовити комплект «Лего Ніндзяго», купити різноманітні тематичні збірки і одинарні фігурки.