example-top-banner

Конструктори LEGO серія Nexo Knights

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Конструктори LEGO — усесвітньо відомі товари з багатою історією

У 1932 році Оле Кірк Крістіансен заснував у Данії власну компанію, що починала з виробництва драбин, прасувальних дощок і дерев'яних іграшок. Його син, Готфрід Кірк Крістіансен, із 12 років брав участь у бізнесі батька. У 1934 році з'явилося на світ слово LEGO, що утворилося від вислову Leg godt, яке в перекладі з данської означає «захоплююча гра». Сьогодні LEGO — це назва компанії та її продукції. Пізніше було встановлено, що в перекладі з латини цей вислів означає «я вчуся», «я складаю».

Конструкторы LEGO

Основні щаблі розвитку бренду LEGO

Зазнавши великих втрат протягом Другої світової війни, у 1944 році компанія LEGO перетворилася на сімейне виробництво з обмеженою відповідальністю. Три роки потому LEGO стала першою в Данії фірмою, яка придбала машину для створення з пластику відливок для виготовлення іграшок. А через два роки компанія витворила близько 200 різних пластикових і дерев'яних іграшок, включно з будівельними елементами, що були попередниками кубика Лего.

У 1955 році бренд випустив систему гри, яка складається з 28 наборів Лего і 8 транспортних засобів, що стали справжньою сенсацією. У цьому ж році пластикові дитячі іграшки були надіслані на експорт до Швейцарії.

Близько десяти років знадобилося компанії, щоб удосконалити матеріали виготовлення та кріплення деталей. Унаслідок цього в 1968 році бренд здобув свій перший приз, взявши участь у конкурсі на найкращу дитячу іграшку, що відбувався в Люксембурзі. У цей час фірма розпочала розробку основних серій продукції, наприклад, LEGO Duplo і LEGO TECHNIC.

За сприяння однойменного видавництва було написано 9 нових книг і створено 19 короткометражних дитячих фільмів, що з'явилися на ринку європейських країн у 1986 році. Кожен набір Лего розповідає свою історію, яка незмінно захоплює і дітей, і дорослих по всьому світу.

У 2000 році американський журнал Fortune назвав кубик Лего «Товаром століття». Численні нагороди та гучні звання — підтвердження абсолютної якості та всесвітнього авторитету конструкторів LEGO, купити які варто кожній дитині. Адже яскраві кубики допомагають удосконалити дрібну моторику малюка, сприяють розвитку його образного мислення і творчого потенціалу. Конструктор LEGO: «Лише найкраще є гідним».

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з такими основними серіями:

Конструкторы LEGO
LEGO Ціна
НазваЦіна
Конструктор LEGO City Мобільний командний центр (60139) 649 грн
Конструктор LEGO Movie 2 Міні-фігурки сюрприз (71023) 119 грн
Конструктор LEGO Duplo Вантажівка і гусеничний екскаватор (10812) 479 грн
Конструктор LEGO Duplo Потяг Рахуй та грай (10847) 459 грн
Конструктор LEGO City Шатл для досліджень Марсу (60226) 793 грн
Розгорнути
LEGO
(1 -24 из 8)
NEXO KNIGHTS
-25% Акційний товар
-26% Акційний товар
Ще 4 товари

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Епічна битва добра зі злом із конструкторами LEGO Nexo Knights

Набори LEGO Nexo Knights належать до фантазійної серії, створеної в 2016 році. Вона побудована на історіях про п'ятьох юних лицарів, що борються зі злим клоуном Джестро, армадами хмарного Монстрокса і Книги Монстрів. В асортименті серії представлені тематичні ігрові комплекти озброєння, брелоки, пляшки для води й книги. А з 2015 року випускається однойменний мультсеріал.

Історія лицарів: про що розповідають набори LEGO Nexo Knights

У середньовічному футуристичному світі живуть п'ятеро героїв: чотири хлопці — Клей, Аарон, Ланс, Аксель — і безстрашна Принцеса Мейсі. Завдання випускників Лицарської Академії — охороняти спокій королівства Найтон і його столиці Найтонії. На мирних людей нападає нечисть усіх мастей: лавові монстри під командуванням зловісної Книги, магічна хмара Монстрокс, нечисть, якою управляє злісний лицедій Джестро, що донедавна був королівським блазнем. Відважним хлопцям допомагає знатна родина Хальбертів, цифровий майстер Мерлок 2.0, Робін Андервуд та Ава Прентісс.

LEGO Nexo Knights

Особливості серії

Гра «Лего Нексо Лицарі» — захоплюючий симбіоз футуристичних середньовічних елементів, високотехнологічних гаджетів і магії. Це вічна історія протидії двох сил: жорстоких магічних монстрів і безстрашних воїнів.

Конструктор LEGO Nexo Knights включає будівлі і транспортні засоби характерного сріблястого або синього кольору. Техніка та озброєння стилізовані під середньовіччя. Транспорт головних героїв тісно пов'язаний із особистою зброєю. У фантастичному світі високих технологій безстрашні захисники королівства Найтон пересуваються на «летючих скакунах». Ці механічні «коні» здатні трансформуватися в супершвидкісні автомобілі, стріляють реактивними ракетами і мчать швидше за вітер.

Армія лавових монстрів оформлена в похмурому коричневому кольорі з прозорими червоно-жовтими елементами. Набори «Лего Нексо Найтс» пропонують незвичайні засоби пересування «темної сторони» зі зловісними рогами та іклами.

Команди-суперники активно застосовують один проти одного різні гармати і катапульти. В арсеналі Монстрокса — чарівна блискавка, здатна обернути будь-яку істоту на злісну нечисть і закликати ожилі кам'яні статуї.

На сайті можна порівняти різні конструктори LEGO, щоб купити комплект із великою кількістю елементів, знайти окремі фігурки і аксесуари. Подаруйте дитині радість зустрічі з улюбленими персонажами, можливість відчути себе в центрі подій всесвітнього масштабу. Комплекти лицарської серії — це нескінченний політ фантазії, безліч ігрових ситуацій, можливість побувати в образі героя чи лиходія. Це захоплення, що не дасть занудьгувати ні на мить.