Статті

21.07.2017

3734

Відкрийте для себе казковий світ Ever After High

У 2013 році американський іграшковий концерн Mattel випустив нову лінійку ляльок Ever After High. Ця серія була задумана як альтернатива лялькам Monster High. Як і персонажі Монстр Хай, ляльки Евер афтер Хай - це нащадки славних кіно- і літературних героїв. Але якщо перші - це діти монстрів всіх мастей і інших фантастичних істот, то ляльки Ever After High - це діти головних героїв казок. Паралельно з лінійкою ляльок компанія Маттел випустила мультсеріал, фільм, комп'ютерну гру і дві серії книг про учнів школи, які живуть під девізом «Кінець - це тільки початок». Познайомтеся ближче з героями школи Ever After High і придумайте своє продовження їх казкових історій. В інтернет-магазині «Будинок іграшок» представлено великий асортимент ляльок, аксесуарів і наборів для творчості Ever After High

Зміст:

 1. Сюжет.
 2. Головні герої.
 • Спадкоємці
 • Відступники
 • Учні, які не приєдналися до жодної з груп

Сюжет

Ever After High - це школа-інтернат в казковому світі. У ній навчаються і живуть діти і підлітки. Один або обоє батьків кожного з них - відомі персонажі з казок і знаменитих літературних творів.

Учні школи розділені на дві неофіційні групи. Частина з них - Спадкоємці - вважають, що долею їм визначено слідувати по стопах батьків. Інші ж називають себе Відступниками і категорично не згодні з подібним підходом. Вони впевнені, що кожен сам є вершителем своєї долі. Учні Ever After High поводяться як звичайні підлітки. Вони сваряться, миряться, вчаться і прогулюють уроки, закохуються, намагаються завоювати увагу інших, мріють про подвиги і подорожах.

Головні герої

Спадкоємці

 • Еппл Вайт (Apple White) - дочка Білосніжки і лідер групи Спадкоємців. У неї талант ладнати з усіма. Але вона наївна і іноді не може визначитися з вибором. Еппл весь час говорить, що була б щаслива стати наступною Білосніжкою. У неї довгі світлі локони і яскраво-зелені очі.
 • Ешлін Елла (Ashlynn Ella) - дочка Попелюшки. Її пристрасть - туфлі. Вона вміє розмовляти з тваринами і рослинами. Легко знаходить спільну мову з будь-якими чарівними створіннями. У неї є гнітючий дар - коли вона спізнюється на заняття, її одяг перетворюється на лахміття. Ешлін руденька і зеленоока. Дружить з Хантером Хантсманом.
 • Брайар Б'юті (Driar Beauty) - блакитноока шатенка, дочка Сплячої Красуні. Вважає, що перед тим, як заснути на сто років, кожна дівчина повинна відірватися по повній. Ніколи не упускає шансу повеселитися. Іноді засинає зовсім несподівано і в невідповідних місцях, але уві сні чує все, що відбувається навколо. Причому саме уві сні її слух загострюється настільки, що Брайар може чути за кілометри. Улюблене поєднання кольорів - чорний і рожевий.
 • Алістер Вандерленд (Alistair Wonderiand) - блондин з блакитними очима, син Аліси з Казки «Аліса в країні чудес». Обожнює загадки і шаради. Закоханий в Банні Бланк.
 • Ліззі Хартс (Lizzie Hearts) - дочка Червоної королеви з казки «Аліса в країні чудес». Обожнює повторювати улюблену фразу своєї матусі: «Голову геть!» Буває грубуватою і не дуже ввічливою, але завжди готова прийти на допомогу. У неї червоно-чорне волосся і темні очі. Особлива прикмета - сердечко на лівому оці.
 • Банні Бланк (Bunny Blanc) - дочка Білого Кролика з казки «Аліса в країні чудес». Володіє даром перевтілення і вміє перетворюватися в чарівного кролика. Симпатизує Алістеру Вандерленд. У Банні видатна зовнішність - рожеві очі, білосніжне волосся і кролячі вушка.
 • Декстер Чармінг (Dekster Charming) - син Прекрасного Принца (принца Чармінг). Прекрасний Принц - це збірний образ героя багатьох традиційних казок, таких як «Спляча красуня», «Білосніжка», «Попелюшка». Гарний брюнет з синіми очима, розумний і добрий. Носить окуляри. Його чарівна здатність бісить всіх дівчат школи Ever After High, а все тому, що коли він знімає окуляри, дівчатка падають в обморок. Завжди готовий допомогти і підтримати. Йому дуже подобається відступница Рейвен Квін.

Відступники

 • Рейвен Квін (Raven Queen) - дочка Злої Королеви з казки про Білосніжку. Лідер групи Відступників. Зовсім не зла і не збирається ставати черговою Злою Королевою. Обожнює грати на гітарі. Трошки чаклує, але частенько при цьому у неї виходить зовсім не те, що було задумано. У Рейвен чорно-фіолетові волосся і бузкові очі.
 • Чериз Худ (Cherise Hood) - дочка Червоної Шапочки і Вовка. Соромиться своїх вовчих вушок і завжди ховає їх під шапочкою. Іноді впадає в лють і стає «дикої». У такі моменти її сині очі змінюють колір на янтарно-жовтий. Вміє дуже швидко бігати. У неї чорне волосся з сірими пасмами.
 • Маделин Хеттер (Madeline Hatter) - самий дивний персонаж колекції. Дочка Божевільного Капелюшника з казки «Аліса в країні чудес». Вміє розмовляти дивними «чудесатими» віршами-загадками. У неї є татів подарунок - чарівний капелюх, з якого вона може дістати що завгодно: чайний сервіз, шкільні підручники, милого білого кролика. Через те, що Медді вважають злегка божевільною, мало хто прислухається, коли вона починає пророкувати майбутнє. А даремно. У неї лілово-бірюзове волосся і фіолетові очі. Краща подруга Рейвен Квін.
 • Хантер Хантсмен (Hanter Hantsman) - син мисливця з казки «Білосніжка і сім гномів». Його дар - вміння спілкуватися з тваринами і зцілювати їх. А ще він вміє робити чудові й корисні речі буквально з усього, що потрапляє йому під руку. Хантер закоханий в Ешлін Еллу з компанії Спадкоємців, але постійно мучиться почуттям провини через свого «відступництва» і переживає, що Ешлін - королівська дочка, а він син простого мисливця.
 • Кедра Вудс (Cedar Woods) - дочка Піноккіо. Як і її батько, Кедра є дерев'яною лялькою, яка мріє стати справжньою дівчинкою. Дуже добра і дружить з усіма, але зовсім не вміє зберігати секрети. У неї тіло кольору мореного дуба і темне волосся.

Учні, які не приєдналися до жодної з груп

 • Джилліан Бенсталк (Jillian Beanstalk) - дочка Джека з казки «Джек і бобове зерно». У неї засмагла шкіра і каштанове волосся з зеленими пасмами. Джилліан грає в шкільному ансамблі.
 • Дарінг Чармінг (Daring Charming) - брат Декстера Чармінг і син Прекрасного Принца. Неймовірно фотогенічний, прекрасно знає про це і користується своєю красою, щоб підкорювати дівчаток.