Статті

24.10.2018

3559

Русалки існують! Лялька Барбі, яка плаває

Підводний світ фантастичний і непередбачуваний. А ще цікавий і сповнений незвичайностей...Особливо коли мова йде про ляльок-русалок (від виробника Mattel).

Барбі русалка

Трішечки історії

Історія Барбі русалки бере початок у 2010 році. Саме тоді вийшов мультфільм перший мультфільм про цю іграшку — «Пригоди русалочки». Але із самим персонажем історія почалася набагато раніше — в далекому 1989. Саме тоді світ дізнався про прекрасну принцесу Аріель та її казковий підводний світ, який зберігав чимало таємниць та цікавих історій.

Ще з тих часів і до сих пір мільйони дітей полюбили принцесу і мріють отримати в подарунок таку іграшку.

Популярність їх підтверджує той факт, що нині русалкинайбільш продавана лінійка з усього казкового світу Барбі!

Легендарна іграшка від компанії Mattel представлена в різних серіях, з винятковими функціями та цікавими «фішками». Так давайте розглянемо найцікавіші з них.

Барбі русалка. Популярні серії

  • Серія «Яскраві вогники»

Яскрава представниця казкового світу Дрімтопіі, королівства Райдужна бухта. Потримавши в руках хоч пару секунд цю ляльку, ваша малеча вже навряд чи зможе з нею розлучитися, адже ця Barbie русалка надзвичайно красива. Її хвіст, як і решта прикиду, виблискує всіма кольорами веселки. А ще у неї є чарівний кулон. Коли натискаєш на нього, відбувається магія — хвіст починає виблискувати яскравими вогниками і принцеса стає ще прекраснішою. Те ж саме станеться, якщо опустити ляльку у воду (так, вона вміє плавати, адже вона справжня русалочка!). Що цікаво, це мерехтіння заворожує не тільки дітей, а й дорослих (перевірено власним досвідом).

Barbie Русалочка Яскраві вогники DHC40

  • Серія «Чарівна трансформація» із мультсеріалу «Магія Дельфінів»

Крім заворожливого зовнішнього вигляду, ця красуня також володіє цікавими функціями. Почати варто з того, що це лялька-трансформер. Так-так, всього кілька вправних рухів, і іграшка перетворюється на людину, змінюючи хвіст на літній сарафан. Зручно, чи не так?

Barbie Русалочка Чарівна трансформація FBD64

Але і це не всі особливості іграшки. Вона, як справжня русалка, теж любить воду. Занурте цю красуню у воду — і станеться дещо цікаве: корсет і хвостик змінять колір — з фіолетового на блакитний. А ще в наборі є милий друг, дельфін, і аксесуари, які зроблять гру ще більш захопливою.

  • Ляльки русалки Barbie «Казкові бульбашки»

Ці красуні теж прибули з казкового світу Дрімтопіі, і їм теж є чим здивувати вашу принцесу! Їх особливість — вони вміють робити справжні Мильні бульбашки.

У цій серії представлені стандартні Модельні ляльки, а також маленькі.

Дорослі ляльки цієї серії працюють за принципом: в спеціальний піддон наливається мильний розчин, куди опускається хвіст іграшки. Далі тягнемо за шнурочок, після чого хвіст починає крутитися і — диво — пускати мильні бульбашки.

Те ж саме і з малюками, але пускають бульбашки вони трохи інакше: потрібно натиснути на хвостик.

Рекомендації щодо використання

Перше, що слід знати — лялькові красуні підходять для дівчаток віком від трьох років.

Перед тим, як дитина почне грати з іграшкою, рекомендується промити її водою з милом.

Всі іграшки з перерахованих вище можуть контактувати з водою. Тому дитина зможе грати з улюбленою іграшкою навіть під час купання. Для русалки серії «Магія дельфінів» потрібно використовувати теплу воду — тільки тоді прикид красуні змінить колір.

Лялька Барбі русалочка огляд

Важливі моменти та ціна питання

Морський світ із русалками та іншими його мешканцями від світового виробника — те, що сподобається будь-якій дівчинці. Це чудовий подарунок на будь-яке свято, з яким ваша дитина зможе придумати безліч цікавих історій. Уява без обмежень!

Вас напевно цікавить питання: скільки коштує Барбі русалка?. Орієнтовна ціна — 150 - 750 гривень. Тому кожен зможе порадувати своє чадо бажаною іграшкою. Обрати модель допоможуть огляди на ляльки Барбі русалоньки.

А ще приємна новина - вже в наступному році світ побачить нову Барбі русалку, з ще більш цікавим функціоналом і дизайном. Залишилося почекати зовсім трохи!

Автор статьи


Автор - Експерт Бі