Новини

28.04

177

Підсумки конкурсу Намалюй казкового дракона

Безумовно, Новий рік минув вже досить давно, але у нас залишилась ще одна незакінчена та дуже важлива справа – оголосити переможців конкурсу „Намалюй казкового дракона”, який був оголошений у зимовому каталозі нашої мережі.

За умовами конкурсу учасникам необхідно було за власним смаком прикрасити контурні малюнки веселих та грайливих дракончиків – символів 2012 року.

Ми отримали на конкурс багато яскравих робіт та симпатичних драконів, створених з різноманітних матеріалів: розфарбовані, прикрашені шаром пластиліну, крупою, бісером, пайєтками, тощо.

Дивлячись на ваші чудові роботи ми зрозуміли, що на справді дракон – дуже приємний та чарівний персонаж, якого просто неможливо не полюбити!

Отож, оголошуємо переможців!

У віковій категорії від 2-х до 5-ти років:

1 місце посів Кохан Єлісей, 2 роки, м.Житомир

2 місце посіла Головко Ніколь, 3,6 років, м.Коростишів

3 місце посіли Зарицька Даша, 3,5 роки, м.Донецьк; Вій Нікіта, 5 років, м.Черкаси

У віковій категорії від 6-ти до 8-ми років:

1 місце посів Штільгойз Олександр, 7 років, м.Житомир,

2 місце посіла Арешковіч Настя, 6 років, м.Київ

3 місце посів Козирєв Ілля, 7 років, м.Черкаси

 

У віковій категорії від 9-ти років:

1 місце посіла Тангіян Марта, 11 років, м.Рівне

2 місце посіла Супрун Катя, 10 років, м.Київ

3 місце посіла Решетнік Валерія, 11 років, м.Черкаси

 

Шановні переможці! З вами обов'язково зв'яжуться співробітники мережі «Будинок іграшок» та запросять на вручення призів.

 Список учасників, чиї роботи надійшли на конкурс та не зайняли призових місць:

1. Бабич Марія, 4,5 роки,  м.Київ

2. Батютенко Катерина, 4 роки, м.Бориспіль

3. Безкровна Вероніка, м.Дніпродзержинськ

4. Беркут Софія, 4 роки, м.Дніпродзержинськ

5. Білий Євгеній, 11 років, м.Дніпродзержинськ

6. Бобеляк Олег, 8 років, м.Львів

7. Бойчев Олександр , 11 років, м.Вишеньки, Київська обл.

8. Бородін Катя, 5 років, м.Львів

9. Бородін Ярина, 8 років, м.Львів

10. Бурковська Соня, 9 років, м.Дніпродзержинськ

11. Буртаєва Міліса, 11 років, м.Донецьк

12. Варламова Маша, 5 років, м.Київ

13. Візір Андрій, 5 років, м.Дніпродзержинськ

14. Висоцкая Іра, 5 років,  м.Київ

15. Власюк Євгенія, 4 роки, м.Рівне

16. Герасименко Володимир, 7 років, м.Київ

17. Горбачевська Аліса, 13 років, м.Київ

18. Градовіч Михайло, м.Київ

19. Демидович Олесь, 5 років, м.Дніпродзержинськ

20. Завакевич  Діана, 9 років,  м.Олевськ, Житомирська обл.

21. Захарчук Каріна, 8 років, м.Київ

22. Зіньковська Ольга, 8 років, м.Дніпропетровськ

23. Іванченкова Олександра, м.Київ

24. Казакова Діана,  7 років, м.Одеса

25. Калюжний Саша, 7 років, м.Рівне

26. Канарєвої Надії, 8 років, м.Черкаси

27. Керушченко Валерія, 9 років, м.Київ

28. Ковпак Софія, 4 роки,  м.Донецьк

29. Колодонос Захар, 4 роки, м.Дніпродзержинськ

30. Коротницька Варя, 4 роки, м.Київ

31. Крижанівська Анна, 12 років, м.Київ

32. Кучеренко Катерина, 10 років, м.Київ

33. Лазюта Олексій, 8 років, м. Житомир

34. Мальцева Марина, 3 роки, м.Черкаси

35. Маслова Ніколь, 4 роки, м.Київ

36. Мельник Даніель, 5,5 років, м.Дніпродзержинськ

37. Мілик Соломія, 11 років, м. Червоноград

38. Ніколенко Максим, 10 років, м.Вінниця

39. Огарьова Поліна, 10 років, м.Дніпродзержинськ

40. Писарева Віолетта, 2,3 роки, м.Дніпродзержинськ

41. Плакасов Андрій, 6 років,  м.Черкаси

42. Плакасова Ксенія, 11 років, м.Черкаси

43. Полевик Олександра, 10 років, м.Рівне

44. Попова Аня, 2,6 роки, м.Бровари

45. Попович Назар, 5 років, м.Дніпродзержинськ

46. Пузанов Євген, 9 років, м.Дніпродзержинськ

47. Сабадаш Даша, 8 років, м.Черкаси

48. Сабій Тимофій, 6 років,  м.Дніпропетровськ

49. Шабалова Софія, 5 років, м.Черкаси

50. Шарій Гліб, 5 років, м.Дніпродзержинськ

51. Швайко Олександр, 5 років, м.Київ

52. Шипперт Маша, 6 років, м.Київ

53. Шкуренков Альберт, 9 років, м.Кам`янець-Подільський

54. Шкуренкова Марія, 3 роки,  м.Кам`янець-Подільський

Учасникам, чиї роботи не отримали призових місць, ми дякуємо за їх роботи та бажаємо творчих здобутків!