Новини

14.12

392

Відкриття нового магазину

Хочемо поділитися з вами радістю, 12 грудня 2009 року в київському ТЦ «Дрім таун», за адресою Оболонський проспект, 1Б, недалеко від станцій метро Оболонь, Мінська та Героїв Дніпра відкрився новий магазин мережі «Будинок іграшок».

дрим таун

1

У цьому магазині вашій увазі представлений чудовий асортимент дитячих товарів і сувенірів, тут ви зможете знайти найкращі іграшки світових брендов, а привітні продавці обов'язково допоможуть вам визначитися з вибором найкращого подарунку.

3

опера пассажНапередодні новорічних свят для регіональних покупців мережі «Будинок іграшок» у нас теж є гарні новини! Так 15 грудня 2009 року у Львові, на проспекті Свободи, 27, у новому ТЦ «Опера», розташованому напроти знаменитого оперного театру, відкривається ще один наш магазин.

дом торговлиА магазин «Будинок іграшок» у Черкасах, розташований у ТРК «Екватор» на проспекті Хіміків, переїхав у центр міста – у ТЦ «Будинок торгівлі», бульвар Шевченка, 207.

Сподіваємося, що в нових магазинах мережі нашим шановним покупцям буде легко, зручно та приємно робити покупки до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового! Вітаємо вас із наступаючими святами, віримо, що вони будуть теплими, яскравими та веселими для всієї вашої родини!