example-top-banner

Новини

29.03

4375

Ми відкрили Дитячий світ у Херсоні!


 Поспішаємо поділитися з вами радістю! Урочисте відкриття другого магазина нової мережі «Дитячий світ» від компанії «Будинок іграшок» відбулося 28 березня 2012 року в Херсоні!

 фасад 2

У Херсоні магазин розташований за адресою вул. Залаегерсег, 18, ТРЦ Fabrіka. Fabrіka є першим тематичним ТРЦ України: розробляючи ідею, концептологи взяли за основу історію місця, де зараз розташований центр - бавовняного комбінату.

 фасад 1

Тепер саме тут, у магазині «Дитячий світ», що знаходиться у двох хвилинах їзди від центральної вулиці Херсона, ви зможете придбати найкращі  іграшки з усіх куточків світу, коляски, ліжечка, автокрісла, аксесуари для немовлят, а також модний брендовий одяг і відмінне взуття для Ваших дітей.

У магазині «Дитячий світ» представлений традиційний для «Будинка іграшок» різноманітний асортимент іграшок від більш ніж 200-т всесвітньовідомих брендів таких як Barbіe, Bratz, Bruder, Chіcco, Crayola, K's Kіds, Mega Bloks, Meccano, Nіkko, Pіko, Peg-perego, Hasbro, Hot Wheels, LEGO, Fіsher-Prіce, Smoby, Tomy, Tіny Love, TOLO, Tactіc, Wowee і багато інших.

Іграшковому розмаїттю не уступає асортимент одягу й взуття від визнаних європейських дизайнерів. Високоякісні моделі, представлені в магазині «Дитячий світ», подарують Вашим дітям комфорт і стануть невід'ємною частиною щасливого безтурботного дитинства. Батьки ж можуть бути впевнені в натуральності матеріалів і розумності цінової політики.

Також у магазині «Дитячий світ» ви знайдете цікаві пропозиції для немовлят: коляски, стільчики для годування, автокрісла, пляшечки, соски й безліч інших аксесуарів, так необхідних родині, у якій з'являється довгоочікуваний малюк!

Ми щиро вдячні Херсону за гостинність і сподіваємося, що відкриття магазину «Дитячий світ» у цьому чудовому місті допоможе сучасним батькам легко та із задоволенням доглядати, одягати та розвивати своїх улюблених діточок!