![image](/uploaded-images/news/ukr/1613034820_Frame 16.jpg)
Електронний каталог від Будинок іграшок для найбільш творчих
ПриБіп, друзі!
Свято любові вже близько! Час проявити свій креатив на повну силу!
Вже обрали подарунок? Улюблені солодощі, ніжні квіти, пухнасте кошенятко... Й не забудьте про особливу листівку для найдорожчих людей! Будинок іграшок із радістю допоможе створити найграндіозніший шедевр, що вразить будь-кого! Адже наше улюблене гасло — «Я художник, я так бачу!».
Для того, щоби любов було дарувати зручніше ми підготували