example-top-banner

Новини

03.10

1087

Конкурс Ким я хочу бути?

Безумовно, всі батьки хочуть, щоб їх діти виросли впевненими і щасливими, розумними й кмітливими, самостійними та успішними. 

А ким мріє стати ваша дитина? Й нехай юній особистості ще зовсім небагато років, мрії на тему „Ким я хочу бути” допоможуть зорієнтуватися у цікавому та непередбачуваному дорослому світі.

Адже цікавих професій дуже багато! Серед них є такі, що відомі вже давно, наприклад, лікар, вчитель, журналіст, кухар, юрист, інженер, музикант, художник, і ті, що з’явилися порівняно недавно: дизайнер, іміджмейкер, логістик, маркетолог. А скільки захоплення викличуть такі професії як моряк, археолог, міліціонер, пожежний, футболіст, космонавт! 

 кем быть укр

Хочете поділитися з нами своєю мрією? Мережа магазинів „Будинок іграшок” оголошує конкурс на кращу роботу за темою „Ким я хочу бути”!

Якщо дитині ще не виповнилося 8 років, свою мрію вона може зобразити фарбами або олівцями, створити з гіпсу або пластиліну.

Учасників старших за віком запрошуємо написати на тему „Ким я хочу бути” невеличкий твір або вірш, додати до нього малюнок, створити колаж, тощо.

Для польоту фантазії учасників немає ніяких меж, адже які можуть бути обмеження у мрії? 

Якщо дитина знає видатних представників обраної професії, людей захоплених, творчих, таких що відбулися, нехай поділиться своїми знаннями та роздумами.

Адже можливо саме ці слова та доводи допоможуть їй зробити правильний вибір, в майбутньому стати справжнім професіоналом закоханим у свою справу, а відповідно - щасливою людиною.  

Поза конкурсом приймаються роботи від батьків, у яких є бажання поділитися з нами ким вони мріяли стати у дитинстві й ким стали зараз.

Свої творчі роботи залишайте на касах магазинів мережі „Будинок іграшок” з обов’язковим зазначенням контактних даних: прізвища та ім’я автора, віку, контактного телефону та адреси учасника.  

Також роботи можна відправити листом за адресою: 02192, м.Київ, вул.Малишка, 3-Д, „Будинок іграшок” з поміткою „На конкурс Ким я хочу бути”.

Роботи на конкурс приймаються до 31 жовтня 2011 року включно.