Новини

20.09

122

Конкурс від мережі магазинів Будинок іграшок та магазина Kidparade

Конкурс від мережі «Будинок іграшок» та магазину Kidparade «Шукаємо талановитих юних модельєрів»

Щоб створити красивий та оригінальний наряд не обов’язково мати власну майстерню або безмежну кількість тканини. Гарна уява, чудовий смак та багата фантазія завжди допоможуть в роботі! 

Тобі подобається вигадувати різноманітні наряди, й ти мешкаєш у Києві? Бери участь у нашому конкурсі для юних модельєрів від мережі «Будинок іграшок» та магазину «Kidparade»!

Придумай і створи цікаве вбрання, яке матиме власний стиль, витончені елементи, індивідуальне поєднання кольорів та принось свою роботу до нас на конкурс.  

Комплекти для прогулянок і вечірок, для хлопців та дівчат, кольорові або чорно-білі речі – ми з нетерпінням і цікавістю чекаємо на твої ідеї!  

модельеры укр 

Вбрання може бути намальоване фарбами або олівцями, зшите з тканини, створене в техніці ручного в’язання, прикрашене стразами, вишивкою, хутром, мати елементи аплікації, тощо. 

Роботи залишайте на касах магазинів мережі „Будинок іграшок” м.Києва з обов’язковим зазначенням контактних даних: прізвища та ім’я автора моделі, віку, контактного телефону та адреси учасника.  

Також роботи можна відправити листом за адресою: 02192, м.Київ, вул.А.Малишка, 3-Д, з поміткою „На конкурс „Шукаємо талановитих модельєрів”.

Конкурс триватиме до 31 жовтня 2011 року включно.