Новини

14.12

313

До –25% для відвідувачів «Дитячої планети»

Кожен відвідувач «Дитячої планети» у ТРЦ «Космополіт» разом із квитком отримує флаєр на знижку на неакційні товари магазину «Будинок іграшок» у ТРЦ «Космополіт».

Під знижкою до мінус 25% мається на увазі максимальний розмір знижки, яку Покупець може отримати в межах дії цієї акційної пропозиції. Ця пропозиція діє за умови пред'явлення Покупцем картки постійного клієнта та промокоду під час здійснення покупки. У разі, якщо покупець не має картки постійного клієнта мережі «Будинок іграшок», він може оформити картку на місці та скористатися пропозицією за цією акцією.

Ця пропозиція не розповсюджується на товар, що бере участь в інших акціях, на харчові продукти, напої, батарейки, пакети та подарункові сертифікати, а також на товари брендів LOL, Ubtech, Lego.

Ця пропозиція дійсна з 14.12.2018 по 31.01.2019 лише в магазині мережі «Будинок іграшок» за адресою: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, ТРЦ «Космополіт».

Умови надання знижки учасникам програми лояльності:

  • Учаснику програми лояльності, що володіє карткою постійного клієнта, з розміром 0% надається максимальна знижка у розмірі 10%.
  • Учаснику програми лояльності, що володіє карткою постійного клієнта, максимальний розмір знижки якої дорівнює 5%, надається максимальна знижка у розмірі 15%.
  • Учаснику програми лояльності, що володіє карткою постійного клієнта, максимальний розмір знижки якої дорівнює 8%, надається максимальна знижка у розмірі 18%.
  • Учаснику програми лояльності, що володіє карткою постійного клієнта, максимальний розмір знижки якої дорівнює 10%, надається максимальна знижка у розмірі 20%.
  • Учаснику програми лояльності, що володіє карткою постійного клієнта, максимальний розмір знижки якої дорівнює 15%, надається максимальна знижка у розмірі 25%.