Новини

08.09

153

Upixel - творимо разом!

Хочеться, щоб речі побуту, якими ми себе оточуємо, були особливими і піднімали настрій. А що зможе щодня піднімати настрій краще, ніж продукт власної творчості, прикрашений за власним смаком і тому - унікальний?

Зараз вже недостатньо просто купити рюкзак в школу дитині —  звичайну торбу для носіння шкільного приладдя. Це, щонайменше, нудно! Дозвольте дитині проявити свої творчі здібності і долучитися до pixel-art – створення маленьких шедеврів з елементів піксельної мозаїки. Ви ще самі пишатиметеся його художніми досягненнями, які не раз прикрасять стрічку Ваших друзів в Instagram, не сумнівайтеся!

Якщо Ви цінуєте практичні подарунки, то рюкзаки Upixel неодмінно стануть у нагоді. Це одночасно і корисна річ для повсякденного вжитку, і незвичайний інструмент для самовираження і творчості. Це сувенір з родзинкою, який дарує море можливостей та ідей. Ваші школярі обов'язково оцінять усі його переваги перед звичайними ранцями, а 24 кольори піксельної палітри відкриють для них простір для експериментів.

Ми гарантуємо, що рюкзаки Upixel сподобаються і малечі, і підліткам. Малюки з радістю прикрасять свої буденні речі малюнками за сюжетами улюблених мультфільмів. На додачу Ви якісно і наповнено проведете з ними час, допомагаючи скласти яскраві візерунки. Підлітки ж віднайдуть додаткову можливість для потрібного їм самовираження — pixel-art зараз саме набирає обертів. В мережі Інтернет безліч ідей для втілення на Вашому рюкзаку Upixel, нехай Ваша дитина стане частиною креативної спільноти. А ще — це приємна можливість щодня демонструвати друзям новий малюнок.

Високоякісні матеріали не розчарують — кольори залишаться яскравими довго, а цупка тканина стійко витримає усі пригоди. Відіпрати забруднення також буде нескладно — вологостійкий нейлон про це подбає, усі дрібні неприємності у вигляді плям кетчупу чи шоколаду не в”їдяться та легко змиються теплою водою з милом.

Дуже важливим аспектом, який слід брати до уваги обираючи шкільний рюкзак, є його навантаження на хребет дитини. Рюкзаки Upixel мають ортопедичну спинку, яка надійно захистить Вашого школяра від проблем із опорно-руховим апаратом.

Зручність рюкзаків Upixel ще і в тому, що тут розумно передбачені відділення для усіх шкільних дрібниць, підручників та ноутбука — вони абсолютно практичні і жодним чином не поступаються звичайним “нудним” заплічникам.

Отож, купити рюкзак Upixel варто з цілої низки причин:

  • Розвиток уяви і креативності дитини;
  • Новий рюкзак — коли забажаєш — а часом так бракує чогось новенького!
  • Можливість виділитися і проявити себе і свої здібності;
  • Дрібна моторика пальчиків — корисно для наймолодших;
  • Ортопедична спинка — жодних зайвих навантажень;
  • Нове творче хобі, що захоплює від першого пікселя!

 Просто купити рюкзак Upixel в Києві — це Ваші надійні ліки від сірих і похмурих буднів великого міста. Ведучи дитину до школи з таким заплічником, Ви будете постійно зустрічати теплі посмішки на обличчях випадкових перехожих. Хіба не цього нам часом бракує у щоденній метушні?