Новини

21.10

199

TOMY: купаємося з задоволенням!

Одні малюки готові бавитися у ванній годинами, в інших від слова «купання» навертаються сльози на очах. Для всіх малят компанія TOMY, провідний світовий виробник товарів для дітей преміум-класу, пропонує унікальну серію іграшок «Водне задоволення», за допомогою якої так легко зробити купання цікавим та корисним!

В світі водних розваг TOMY живуть дивовижні герої – Пінгвін та Гіпопотам на катамарані. Після активації заводного механізму шукачі пригод плаватимуть по просторах ванної, наспівуючи кумедні пісеньки. За катамараном гіпопотама стелиться доріжка з мильних бульбашок, якщо в спеціальній отвір налити рідкого мила, а пінгвін, перевернутий мордочкою додолу, вміє смішно булькати!

Сімейка м'яких восьминіжок допоможе маляті познайомитися з різними кольорами і освоїти основи лічби під час веселого купання. Восьминоги легко кріпляться до кахлів або поверхні ванної і надихають дитину забавними виразами своїх личок!Динамічні набори з полярними ведмежатами та музичними дельфінами не дадуть малюкові засумувати в ванній кімнаті! Малюк зможе спускати ведмежат на сноубордах з крутої гірки, розвиваючи дрібну моторику і просторове мислення. Під час купання дитя навіть зможе зіграти власну мелодію з допомогою музичних до-ре-мі дельфінів, розставлених в коло!Відкрийте для свого малюка дивовижний світ водних розваг разом з TOMY!

Мамам на замітку:
Японська компанія TOMY, заснована в 1924 році, однією з перших почала випускати якісні розвиваючі іграшки для малюків, спираючись на результати роботи власного дослідницького центру.

Фахівці TOMY працюють в плідній співпраці з мамами і малюками, створюючи правильні іграшки високої якості, що відповідають віковим потребам дитини.

Продукція компанії представлена ​​широким асортиментом іграшок для хлопчиків та дівчаток, завдяки чому TOMY супроводжує малюка з перших днів народження на всіх етапах дошкільного розвитку.