Новини

13.08

164

Подорожуй та відкривай нові дивовижні землі!

Кожна дитина мріє помандрувати за далеку лінію горизонту, побувати в різних куточках світу, відкрити та вивчити нові загадкові землі. Кожного маленького мрійника манить незрівняно білий та заворожуючий простір, який відрізняється абсолютно від усього побаченого людиною на цій планеті.

Представляємо Вам нову серію Лего – Сіті Арктика! На маленького дослідника чекає велика кількість неймовірних пригод, можливо навіть небезпек і велика кількість відкриттів!

Група дослідників вирушає в Арктику, щоб розшукати спеціальний кристал, який можна використовувати на благо людства. Саме ти, можеш допомогти їм знайти і дослідити цей неймовірний артефакт! Можливо ти відкриєш в ньому безмежну енергію, яка вирішить багато проблем у нашому світі, або цей кристал це ключ до якоїсь стародавньої таємниці похованої під великою кількістю снігу...

Ти матимеш у своєму розпорядженні різного виду транспорт, який допоможе відвідати тобі всі куточки таємничої землі, в тебе буде багато помічників та найкраща апаратура для виявлення та вивчення всіх знайдених матеріалів! Вірні хаскі доставлять тебе туди, де не ступала нога інших людей, а вірні колеги-науковці зможуть виручити з будь-якої біди, за допомогою гарно обладнаного вертольота або швидкісних снігоходів.

Відкрий незвідану частину планети, створи своїми руками станцію для науковців та подорожуй безкрайньою пустелею наукових відкриттів!

В той час, як хлопчики будуть вивчати крижані землі Арктики, дівчата відправляються у дивовижну подорож до диких джунглів!

Олівія, Емма, Андреа, Мія і Стефані поринуть у світ диких тварин та неймовірних рослин, де на них чекає безліч пригод, і навіть — небезпек!

Дівчатка зустрінуть нових друзів, збудують рятувальну базу для мешканців джунглів та отримають незрівнянний відпочинок подалі від цивілізації!

Повернувшись додому, наші хоробрі рятувальниці зможуть відвідати магазини, спа-салон та інші розважальні місця в Торгівельному Центрі Хартлейк Сіті.

Після шумного міста та небезпечних пригод у джунглях, дівчатка можуть поїхати на природу у своєму новому літньому фургоні! Олівія і Джоанна приготують смачну їжу на грилі, отримають розкішний загар на сонечку та познайомляться з милими жителями лісу!

Проводь свій час активно разом з веселими та милими подружками!