Новини

26.06

218

Ліцензійні іграшки з мультфільму «Свинка Пеппа» незабаром в Україні!

Герої популярного в усьому світі англійського мультсеріалу «Свинка Пеппа» припали до душі маленьким телеглядачам в Україні завдяки показу на телеканалі «ПлюсПлюс». Пеппа - мила і весела свинка. Їй 5 років, вона живе з мамою, татом і молодшим братиком Джорджем. У кожній серії свинка Пеппа потрапляє в кумедні захоплюючі історії зі своєю улюбленою сім'єю і друзями, ходить до дитячого садку, в гості до дідуся і бабусі, гуляє на дитячому майданчику, їздить відпочивати зі своєю дружною сім'єю. Батьки навчають її любити і поважати близьких та друзів, правильно спілкуватися з ними і відповідати добром на теплоту і ласку. Тому мультфільм дуже популярний серед дітей 1-7 років і викликає масу позитивних емоцій.

В мережі дитячих магазинів «Будинок Іграшок» іграшки «Peppa» будуть представлені в широкому асортименті яскравих ліцензійних фігурок і веселих ігрових наборів: реалістичні будиночки, що розкладаються, з безліччю деталей, паровозик, кораблик, ігрові майданчики, школа і багато іншого . Також малюків чекають чудові набори щодо рольових ігор: набір доктора, перукаря-стиліста, шеф-кухаря і принцеси. Іграшки «Peppa» мають найвищий показник продажів у світі серед ліцензійних іграшок для малюків за останні три роки. У Великобританії «Свинка Пеппа» визнана кращим брендом іграшок для малюків в 2013 році.

Іграшки з улюбленими персонажами мультфільму «Свинка Пеппа» - це чудовий подарунок і для дівчинки, і для хлопчика старше 3 років. Ви отримаєте детальну інформацію про іграшки «Peppa» в інтернет-розсилці з моменту надходження іграшок у продаж. Зустрічайте добрий світ Свинки Пеппи!