example-top-banner

Новини

29.05

162

Виберіть своєму малюкові один з кращих способів активно і корисно провести час!

Є безліч причин, чому активні ігри на свіжому повітрі так важливі для дітей з самого раннього віку. Головними перевагами є те, що вони покращують фізичний розвиток дітей, збільшують концентрацію уваги і вчать дітей спілкуватися з однолітками. Категорія іграшок «каталочки» підходять для дітей з самого раннього віку. Як тільки Ваш малюк навчився самостійно ходити йому просто необхідна Каталочка Hape.

Іграшка викличе величезний інтерес у дітей, і вони почнуть більше рухатися, що сприятиме розвитку активної діяльності дитини і зміцнення м'язів. Рухи діток стануть чіткішими, скоординованими. Також малюкам доведеться продумати шлях без перешкод, що допоможе в розвитку логіки, просторового і зорового сприйняття. Використовуючи натуральні матеріали і фарби на основі води, високу якість і стандарти безпеки Нарe робить кожну іграшку, як інвестицію в майбутнє дітей.

Каталочка "Песик", яку ваша дитина зможе возити за собою всюди, просто взявши в руки мотузочку, прикріплену до іграшки. Іграшка стимулює дитину більше рухатися і вдосконалювати свої навички. Цуценя можна навіть навчити деяким трюкам, наприклад, він може ставати на задні лапки, опускати голову і вушка.

Каталочка "Довгий Крокодил" підходить для ігор як вдома, так і на вулиці і розрахована для дітей віком від 1 року. Каталочка - це проста і захоплююча іграшка для дитини - його "друг", який буде пізнавати світ разом з дитиною, підштовхувати його під час перших кроків. Погодьтеся, дитині буде набагато цікавіше крокувати, радіючи руху іграшкового крокодильчика на мотузочці, ніж самому.

Каталка "Танцюючий метелик" доставить вашій дитині масу незабутніх вражень від динамічної гри, під час ходьби метелики підіймаються в повітря і кружляють навколо квіткової галявини.

Дерев'яна каталка "Качка" стане кращим другом Вашій дитині. При кожному русі вперед качечка починає пурхати крильцями зверху вниз, і чим швидше дитина йде, тим частіше рухаються крильця.

Яскрава іграшка - каталка "Веселка" із зручною ручкою розважить малюка, і буде стимулювати більше рухатися. Під час руху різнокольорові пластинки Райдуги крутяться навколо основи і створюють веселий настрій малюкам і перехожим.

Для активних ігор на вулиці Вашому малюку підійде яскрава Каталочка "Газонокосарка". Іграшка підходить як для дівчаток, так і для хлопчиків. Дитина буде в захваті, коли побачить, що пластинки на основі пересуваються під час руху.

Дерев'яна каталка "Заєць" стане кращим другом Вашій дитині. При кожному русі вперед заєць починає їсти морквину, і чим швидше дитина йде, тим частіше нахиляється зайчик до морквини.

Каталка "Метелик" доставить вашій дитині масу незабутніх вражень від динамічної гри, під час ходьби метелик пурхає крильцями.