example-top-banner

Новини

27.05

159

Стань героєм разом з Power Rangers та врятуй світ від лиходіїв!

Небезпечні пригоди і сміливі герої, страшні погрози і відважні переможці - це саме те, що тягне до екрану і дорослих, і дітей. Адже так хочеться бути саме таким супергероєм, взяти морфер, сісти в зорд - і ніхто вже не зможе заподіяти зла ні тобі, ні всьому людству.

Бластер рейнджера із серії Рейнджери-Megaforce стане прекрасним подарунком для майбутнього героя і захисника людства! Разом з іграшкою, хлопчик зможе придумати безліч цікавих сценаріїв для своїх ігор і весело провести час! Він стріляє спеціальним зордом у формі голови дракона, який під час пострілу розкривається. Є спеціальна кнопка, яка охороняє, якщо потрібно, щоб зорд не вилітав різко. Постріли супроводжуються відповідними звуками. Є короткі звуки пострілу або довгий залп. Так само, в наборі є спеціальний тримач, за допомогою якого можна закріпити бластер на поясі.

Транспорт-трансформер з серії Рейнджери-Самураї - бойовий байк-транспорт, який трансформується при натисканні на центральну частину бойової машини. З цього байка навіть вийде фігурка справжнього Рейнджера. Іграшка виготовлена з якісного пластику, який розроблений спеціально для іграшок-трансформерів. Навіть при дуже частій експлуатації іграшка не втратить свої технічні властивості. Машинка має рухомі колеса і може їздити. За допомогою цього незвичайного транспорту, хлопчик зануриться у світ неймовірних пригод і запеклої боротьби з лиходіями.

Фігурка рейнджера із серії Рейнджери-Самураї перенесе хлопчика у світ фантазії, де панує дружба, відвага, сміливість і добро! Разом з іграшкою, дитина зможе придумати безліч цікавих сценаріїв для своїх ігор і весело провести час! Ця пластикова фігурка висотою 10 см, рухома: руки обертаються в кистях, ліктях і плечах, ноги - в колінах і стегнах, голова — крутиться.

Фігурка рейнджера із серії Рейнджери-Megaforce володіє мечем Морфін, який дозволяє герою захистити Землю, і тепер ви можете практикувати навчання Вашого Рейнджера для того, щоб перемогти ворогів!

Ці іграшки допоможуть поринути у світ захоплюючих битв і відважних вчинків, мужності і нових звершень. Адже з бластером рейнджера навіть величезні монстри здаються не такими вже й страшними, а морфер дозволить знаходити в собі сили, які стануть в нагоді не тільки в грі, але і в звичайному житті - відповідальність, мужність, відвагу і віру в перемогу.