Новини

25.11

134

Мережа магазинів „Будинок іграшок” - номінант Національної Премії України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards !

Національна Премія України в сфері роздрібної торгівлі Retail Awards була заснована в 2011 році і її основною метою є надати споживачу можливість проголосувати і визначити лідера року серед провідних торгових мереж і ТРЦ за сукупністю критеріїв.

Retail Awards - іспит, який щорічно здають торгові мережі і ТРЦ перед вимогливими Споживачами, оскільки саме ви, наші покупці, готові завжди об'єктивно оцінити старання і зусилля тих, хто змагається у складній конкурентній боротьбі, щоб завоювати і якомога довше утримувати ваше визнання і лояльність!

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 10 грудня 2013 року в одному з кращих готелів Києва і стане самою знаковою подією роздрібного ринку України, в якій візьмуть участь більше 200 провідних представників з усіх сегментів рітейлу та представники засобів масової інформації.

Мережа магазинів „Будинок іграшок” - номінант на нагородження премією Retail Awards у категорії „Мережа магазинів товарів для дітей”.

Для отримання премії нам дуже важлива Ваша підтримка і тому, якщо Ви вважаєте нашу роботу якісною, а товар, який ми продаємо в наших магазинах мережі, конкурентоспроможним, ми просимо проголосувати за нас, перейшовши за посиланням.