Новини

04.02

148

Конкурс до 8 березня!

Дорогі наші мами та матусі!

1Напередодні чудового весняного свята 8 березня компанія «Будинок іграшок» оголошує творчий конкурс «Мамина казка або Казка про маму».

Материнство - це особливий вид творчості, адже саме Мама стає для свого малюка на певний час творцем його світу. Як зробити цей світ комфортним і привабливим, показати крихітці, що в цьому світі на нього дуже чекали, пояснити, що попереду його чекає захоплююча пригода довжиною в життя? Розповісти малюку казку!

Ніжна, емоційна, забавна та безумовно повчальна мамина казка подарує дитині особливе відверте спілкування та море задоволення, а неперевершеній казкарці й майже чарівниці матусі - заряд позитивної енергії для здійснення нових батьківських подвигів!2

Дорогі мами! Спеціально для вас – чарівних і творчих, безпосередніх і мудрих - компанія «Будинок іграшок» оголошує конкурс «Мамина казка». Тематика конкурсу необмежена, все залежить тільки від Вашої фантазії. Ми чекаємо на Ваші роботи з 8 лютого до 5 березня 2010 року включно.

Переможниця конкурсу одержить оригінальний приз, що допоможе відпочити від щоденної суєти, подарує моменти радості та задоволення.

3Також у цей святковий день ми не можемо залишити без уваги дітей та татусів, адже саме вони більш за всіх люблять, розуміють і цінують своїх матусь. Конкурс «Казка про маму» оголошений спеціально для вас!

Для участі в конкурсі дітям пропонується вигадати і написати казку про свою маму, а татусям - казку про матусю свого малюка. Теплі й ніжні слова або незабутні діалоги, зворушливі сюжети або захоплюючі пригоди - у вашій казці може бути все, головна умова - її героїнею повинна бути мама. Якщо Ваш малюк ще не вміє писати, але вже може самостійно скласти казку - запишіть за ним його твір і надсилайте нам!5

Переможець конкурсу одержить приз-подарунок, якому обов’язково зрадіє його рідна, кохана, найкраща у світі матуся, а свято 8 березня буде для неї самим чудовим і улюбленим днем року!

Роботи приймаються в електронному та рукописному вигляді.

Відправити свої творчі здобутки Ви можете:

  • на сайті «Будинок іграшок» у розділі Зворотний зв'язок,
  • на електронну адресу igrashki@toys-house.kiev.ua,
  • за адресою 02192, Київ, вул.Малишка, 3Д, з позначкою на конкурс «Мамина казка або Казка про маму».

У роботах обов’язково вкажіть своє прізвище та ім'я, місто, у якому Ви проживаєте, електронну пошту й контактний телефон.

На конкурс приймаються роботи, які раніше не друкувалися на сторінках засобів масової інформації або в інших Інтернет-виданнях.