example-top-banner

Конструктори LEGO серія DUPLO

Фільтри

Ціна

до

Спецпропозиція

Вищий рейтинг

Категорія

Вік

Стать

Категорія розвитку

Всі значення

Серія

Другорядні персонажі

Локація

Всі значення

Підсерія

Всі значення

Вид транспорту

Всі значення

Тематика набору

Всі значення

Герої

Конструктори LEGO — усесвітньо відомі товари з багатою історією

У 1932 році Оле Кірк Крістіансен заснував у Данії власну компанію, що починала з виробництва драбин, прасувальних дощок і дерев'яних іграшок. Його син, Готфрід Кірк Крістіансен, із 12 років брав участь у бізнесі батька. У 1934 році з'явилося на світ слово LEGO, що утворилося від вислову Leg godt, яке в перекладі з данської означає «захоплююча гра». Сьогодні LEGO — це назва компанії та її продукції. Пізніше було встановлено, що в перекладі з латини цей вислів означає «я вчуся», «я складаю».

Конструкторы LEGO

Основні щаблі розвитку бренду LEGO

Зазнавши великих втрат протягом Другої світової війни, у 1944 році компанія LEGO перетворилася на сімейне виробництво з обмеженою відповідальністю. Три роки потому LEGO стала першою в Данії фірмою, яка придбала машину для створення з пластику відливок для виготовлення іграшок. А через два роки компанія витворила близько 200 різних пластикових і дерев'яних іграшок, включно з будівельними елементами, що були попередниками кубика Лего.

У 1955 році бренд випустив систему гри, яка складається з 28 наборів Лего і 8 транспортних засобів, що стали справжньою сенсацією. У цьому ж році пластикові дитячі іграшки були надіслані на експорт до Швейцарії.

Близько десяти років знадобилося компанії, щоб удосконалити матеріали виготовлення та кріплення деталей. Унаслідок цього в 1968 році бренд здобув свій перший приз, взявши участь у конкурсі на найкращу дитячу іграшку, що відбувався в Люксембурзі. У цей час фірма розпочала розробку основних серій продукції, наприклад, LEGO Duplo і LEGO TECHNIC.

За сприяння однойменного видавництва було написано 9 нових книг і створено 19 короткометражних дитячих фільмів, що з'явилися на ринку європейських країн у 1986 році. Кожен набір Лего розповідає свою історію, яка незмінно захоплює і дітей, і дорослих по всьому світу.

У 2000 році американський журнал Fortune назвав кубик Лего «Товаром століття». Численні нагороди та гучні звання — підтвердження абсолютної якості та всесвітнього авторитету конструкторів LEGO, купити які варто кожній дитині. Адже яскраві кубики допомагають удосконалити дрібну моторику малюка, сприяють розвитку його образного мислення і творчого потенціалу. Конструктор LEGO: «Лише найкраще є гідним».

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з такими основними серіями:

Конструкторы LEGO
LEGO Ціна
НазваЦіна
Конструктор LEGO City Мобільний командний центр (60139) 649 грн
Конструктор LEGO Movie 2 Міні-фігурки сюрприз (71023) 119 грн
Конструктор LEGO Duplo Потяг Рахуй та грай (10847) 459 грн
Конструктор LEGO Movie 2 Знайомство із королевою Позеркою Яктобі (70824) 389 грн
Конструктор LEGO Friends Будиночок на дереві Мії (41335) 786 грн
Розгорнути
LEGO
(1 -24 из 63)
paymentpartpaymentpartОплата частинами
medalmedalХіт продажу
-30% Акційний товар
medalmedalХіт продажу
-21% Акційний товар
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
-21% Акційний товар
-25% Акційний товар
-19% Акційний товар
-21% Акційний товар
-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-18% Акційний товар
-20% Акційний товар

Конструктор LEGO Duplo Аеропорт (10871)

(5)

639 грн

799 грн

-25% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-25% Акційний товар
-25% Акційний товар
-17% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-24% Акційний товар
-20% Акційний товар
paymentpartpaymentpartОплата частинами
-21% Акційний товар
-26% Акційний товар
-17% Акційний товар
-19% Акційний товар

Конструктор LEGO Duplo Літак (10908)

268 грн

329 грн

-20% Акційний товар
Ще 30 товарів
Ще 24 товари
123

Iншi бренди

Тільки сертифіковані іграшки

Яскрава
подарункова упаковка

Безкоштовна доставка
для замовлень від 500 грн

Конструктори LEGO DUPLO — різноманітний і веселий ігровий всесвіт

Набори LEGO DUPLO з асортименту легендарного данського бренда орієнтовані на дітей віком від 1 до 5 років. Збільшені цеглинки мають удвічі більшу довжину і ширину порівняно з традиційними елементами LEGO. Внаслідок цього забава стає зручнішою та безпечнішою, адже дитина не зможе проковтнути деталь або поранитися. Елементи ігор «Лего Дупло» сумісні з класичними цеглинками. До їхнього створення долучаються експерти в царині дитячої психології й виховання, викладачі та батьки.

Набір LEGO DUPLO: історія виникнення та особливості

LEGO DUPLO

Спочатку комплекти для збірки були запущені у виробництво в 1969 році. Окрім пластмасових чоловічків, машинок і будиночків, своєрідні серії містили освітні елементи — цифри і букви. Починаючи з 1983 року в колекцію входять оригінальні міні-фігурки з рухомою головою, руками і ногами. Всього колекція чоловічків налічує 484 персонажа семи базових типів. Серед них представлені дівчатка і хлопчики, принцеси, фермери, пожежні, поліцейські, лікарі. Кожного з героїв відрізняють деталі, що запам'ятовуються: вираз обличчя, окуляри, веснянки, вуса, зачіски, капелюхи. На відміну від звичайних комплектів, конструктор LEGO DUPLO містить тільки нерозбірні фігурки людей, автомобілів, вантажівок, поїздів і елементи будівель.

Для дитячої серії пріоритетною характеристикою є безпека. Творці врахували, що крихітки будуть тягнути деталі до рота, кидати їх і випробовувати продукцію всіма доступними способами. Іграшки, на яких намальований кумедний кролик, випускаються в чотирьох базових кольорах: червоному, жовтому, синьому та білому. Вони не підвладні часу, цікаві малюкам і захоплюють підлітків.

Ще однією особливістю лінійки є відсутність інструкцій. Розробники надають малюкам повну свободу дій, а також можливість проявити фантазію, придумати і розіграти власні історії.

Конструктор «Лего Дупло» включає кілька десятків тематичних збірок. Серед них:

  • ферми, сади, зоопарки;
  • місто;
  • лікарні;
  • цирк, театр;
  • лялькові будиночки і замки;
  • піратська тема;
  • печерні люди;
  • пожежні станції і поліцейські ділянки;
  • аеропорти, залізничні вокзали, морські порти.

На сайті легко порівняти і замовити комплекти «Лего Дупло», а також купити забавні подарунки-сюрпризи і тематичні рольові збірки. Продукція серії безпечна, корисна і різноманітна. Це чудовий подарунок, що допомагає з раннього віку розвивати дитячі здібності й стимулює прояв творчих нахилів.