Огляди

11.07.2019

430

Порівняння велосипедів Y-Strolly Spin VS Y-Strolly Compact

Літо вступило у свої законні права. У повітрі аромат молодого листя, дощової свіжості та квітів. Моя сім'я особливо радіє теплу, адже настав сезон заміського відпочинку на природі та частих прогулянок.

Нашому Гриші вже рік і 2 місяці, тому з приходом літа гостро постало питання про зміну коляски на що-небудь легке й універсальне. Чоловік запропонував триколісний велосипед, оскільки сам шанувальник такого відпочинку. Але як бути з фіксацією дитини в кріслі, адже він ще дуже маленький?

І ось зовсім недавно на дитячому майданчику побачила чудо-конструкцію: на перший погляд, щось середнє між коляскою і велосипедом! Дізналася фірму, й швиденько в пошуковик. Благо, зараз все можна дізнатися, не виходячи з дому. Виявилося, це триколісний велосипед із ручкою відомої ірландської компанії «Y-Volution». Це лінійка велосипедів «Y-Strolly» призначена для найменших. Ура! У нас з'явилася можливість забезпечити нашого малюка власним засобом пересування, причому на тривалий період — до 3 років! Виникла дилема. Яку позицію вибрати: Y-Strolly Spin або Y-Strolly Compact.Переваги Y-Strolly Spin та Y-Strolly Compact

  1. Безпечні;
  2. Мають рюкзак для всього необхідного на прогулянці, козирок від сонця, ремені для фіксації малюка, підставки для ніг і висувні педалі, ручку для батьківського управління;
  3. Легко трансформуються з велосипеда-коляски в повноцінний триколісний велосипед, яким малюк керує сам.

Чим же відрізняється Y-Strolly Spin від Y-Strolly Compact?

В Y-Strolly Spin сидіння повертається на 180 градусів і ви завжди можете бачити свого непосиду.

Y-Strolly Compact — суперкомпактний, легко складається й поміщається в багажник автомобіля, без проблем заїжджає в ліфт.

Хто ж перемагає?

У нашій родині переможцем став другий варіант, оскільки часті літні виїзди на природу ніхто не скасовував, та й у квартирі не так вже й багато місця для зберігання такого девайсу.

Коли збиралась на першу прогулянку на новому триколісному велосипеді, для себе відзначила, що попри легкі деталі, конструкція міцна та надійна. Будь-яка мама впорається з дивним трансформером власноруч.

Гриша в захваті від того, що може крутити педалі і їхати сам! А коли втомився: кріпимо ручку, чіпляємо козирок, фіксуємо — й можна просто поспати на зручному сидінні під розмірений ритм маминих кроків!

Будьте мобільними, активного і приємного літнього відпочинку всім діткам і батькам!Автор статті — мама-блогер Хрузіна Катерина